Skocz do zawartości

Wielka Prosba:), Testy Na Prawo Jazdy.


Bea1

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jesli pojdziecie do waszego DMV, dostaniecie ksiazeczke za darmo (dostepne nawet po polsku, ale chyba zalezy, w jakim stanie) i mozecie sie pouczyc. Ja wlasnie dzisiaj zdobylam ksiazeczke, przeczytalam, dzis wieczorem "przelece ja" jeszcze raz. Testy sa niezmiernie latwe, w stylu: jakiego koloru i w jakiej kolejnosci jest sygnalizacja swietlna, patrzac od gory? Czerwona, zielona, zolta? Zolta, zielona, czerwona? Czerwona, zolta, zielona? Itd.

Rowniez mozna sie sprawdzic na stronie internetowej DMV - sa testy online, zasady, mozna sobie te ksiazeczke rownie dobrze wydrukowac, zamiast biegac do nich. Wiec wystarczy troche poczytac, a wszystko bedzie ok!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydzien w piatek? to moglas sobie ustalic date? ja myslalam ze do dmv sie idzie i zdaje ten test z biegu.

W tej chwili tez sie przygotowuje i czytam sobie ksiazeczke, planuje uderzyc na podboj w srode. Nie wiem tylko jak to jest z praktycznym - czy jest zaraz po teorii czy trzeba ustalic date? Pytam bo musze sie urwac z pracy i nie wiem ile to zajmie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, bo doczytalam sie, ze do testu praktycznego trzeba miec wykupione ubezpieczenie samochodu. Wychodza z zalozenia, ze skoro ktos potrzebuje prawka, to ma samochod, a wlasnie w moim przypadku to nie jest regula. Chce po prostu wyrobic prawko na waznej K1, bedzie mi potrzebna jako ID i do pracy, bo zazwyczaj potrzebuja prawa jazdy.

No nic, jak tez zamierzam podejsc do testow w srode wieczorem, a jesli nie, to wyrobie na razie zwykle ID stanowe i bedzie mi w przyszlosci latwiej, majac taki dokument.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, bo doczytalam sie, ze do testu praktycznego trzeba miec wykupione ubezpieczenie samochodu. Wychodza z zalozenia, ze skoro ktos potrzebuje prawka, to ma samochod, a wlasnie w moim przypadku to nie jest regula.

No tak, DMV nie zapewnia samochodu na egzamin praktyczny, kazdy przyjezdza swoim, oczywiscie z ubezpieczeniem. Samochod nie musi byc zarejetrowany na Twoje nazwisko, moze to byc samochod meza, znajomych czy kogokolwiek wlasciwie (pod warunkiem ze ta osoba wie o tym, ze bedziesz zdawac w nim egzamin). Zreszta i tak jakos bedziesz musiala sie do DMV dostac, wiec samochod bedzie, chyba ze jestes jedna z szczesliwych mieszkanek miasta z dobra komunikacja publiczna, w takim wypadku tylko pozazdroscic:D

Chce po prostu wyrobic prawko na waznej K1, bedzie mi potrzebna jako ID i do pracy, bo zazwyczaj potrzebuja prawa jazdy.

No nic, jak tez zamierzam podejsc do testow w srode wieczorem, a jesli nie, to wyrobie na razie zwykle ID stanowe i bedzie mi w przyszlosci latwiej, majac taki dokument.

Dokladnie, nawet jak nie bedziesz mogla zdac teraz jazd to wyrob sobie zwykle ID, a prawo jazdy jak znajdziesz kogos, kto pozyczy Ci samochod na egzamin.

za tydzien w piatek? to moglas sobie ustalic date? ja myslalam ze do dmv sie idzie i zdaje ten test z biegu.

W tej chwili tez sie przygotowuje i czytam sobie ksiazeczke, planuje uderzyc na podboj w srode. Nie wiem tylko jak to jest z praktycznym - czy jest zaraz po teorii czy trzeba ustalic date? Pytam bo musze sie urwac z pracy i nie wiem ile to zajmie...

Mozesz po prostu isc do DMV i zdawac egzamin, ale jak nie chcesz czekac (a czasami kolejki tam maja kosmiczne) to mozesz sie umowic na konkretny dzien i godzine, obsluza Cie duzo szybciej. Egzamin praktyczny jest pare dni po teoretycznym. Dadza Ci pare terminow do wyboru i wszysto bedziesz wiedziala kiedy i o ktorej. Egzamin praktyczny jest bardzo krotki. Nie ma tzw. placu, pytaja za to gdzie sie wlacza wycieraczki i ktory pedal to gaz, a ktory hamulec:P Od razu jedziesz na miasto, pare minut doslownie i egzamin w kieszeni. Nie ma sie co stresowac, bo egzamin na prawo jazdy jest duzo prostszy niz w Polsce. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem, bo doczytalam sie, ze do testu praktycznego trzeba miec wykupione ubezpieczenie samochodu. Wychodza z zalozenia, ze skoro ktos potrzebuje prawka, to ma samochod, a wlasnie w moim przypadku to nie jest regula. Chce po prostu wyrobic prawko na waznej K1, bedzie mi potrzebna jako ID i do pracy, bo zazwyczaj potrzebuja prawa jazdy.

No nic, jak tez zamierzam podejsc do testow w srode wieczorem, a jesli nie, to wyrobie na razie zwykle ID stanowe i bedzie mi w przyszlosci latwiej, majac taki dokument.

Za kilkadziesiat dolarow mozesz wziasc auto na jazde ze szkoly jazdy, czasami to lacza z godzina nauki jazdy, facet cie odbierze spod domu po drodze tam poduczy i odwozi do domu po wszystkim

Co do testu praktycznego to nie wszedzie jest tak latwo, ale moze to tylko w NYC.

K

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tydzien w piatek? to moglas sobie ustalic date? ja myslalam ze do dmv sie idzie i zdaje ten test z biegu.

W tej chwili tez sie przygotowuje i czytam sobie ksiazeczke, planuje uderzyc na podboj w srode. Nie wiem tylko jak to jest z praktycznym - czy jest zaraz po teorii czy trzeba ustalic date? Pytam bo musze sie urwac z pracy i nie wiem ile to zajmie...

ustalilam date z Mezem:), wtedy ma czas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...