Skocz do zawartości

Świadectwo Niekaralności - Jaki Sąd?


bob77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja najpierw zalatwilam niekaralnosc z sadu rejonowego gdyz pisalo ze mozna zalatwic w swoim miescie w sadzie ale czytajac tu wiele watkow wolalam wyslac jeszcze raz do warszawy nie chcialam ryzykowac bo kazdy zle wypelniony dokument to ponad miesiac opoznienia w naszych sprawach jak nie lepiej, za zaswiadczeniem czekalam 1.5 tyg. ale bylam pewna ze mam dobry dokument

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mamy kat. F3 i nasza sprawa zaczęła się toczyć i mam takie pytanie odnośnie zapytania o niekaralność.Wiem, że jak się przebywało za granicą dłużej niż rok to z danego państwa potrzebny jest dokument o niekaralności. Przebywałam ponad dwa lata (nielegalnie) w Izraelu, wróciłam już osiem lat temu.Mam pytanie gdzie mam pisać po taki dokument , gdzie się zwrócić?Nie wiem nawet czy osiągalny jest taki dokument z Izraela.Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Rozpocząłem ten wątek a teraz go kończę : w sądzie rejonowym wydają zaswiadczenia od "ręki", ale w zwiazku w różnymi opiniami na wszelki wypadek wysłałem zapytanie do Warszawy. Wróciło po 12 dniach , obite obiema pieczatkami , tak że wszystko ok i równiez szybko. Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...