Skocz do zawartości

Świadectwo Niekaralności - Jaki Sąd?


bob77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...
Czy świadectwo niekaralności musi być wysłane do Warszawy , jeżeli w sądzie okręgowym istnieje filia KRK i wystawiają takie świadectwa ? Jest to ten sam rejestr , ten sam druk ,tylko na pieczęci nie ma , że to W-wa tylko np. Kraków? Serdeczne dzięki za odpowiedż.

Mieszkalam we Wroclawiu i swiadectwo o niekaralnosci zalatwialam wlasnie tam :P, nie ma potrzeby zalatwiania tego w Warszawie..Pamietaj prosze, ze musisz miec dwie pieczatki na zaswiadczeniu...czyli kartoteka karna i kartoteka nieletnich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam,

sporo osob pisze o wysylaniu zapytania do Warszawy. Co to tak naprawde znaczy? Bylem dzis w sadzie w moim miescie i pani powiedziala mi, ze oni to zalatwiaja emailem i nastepnego dnia to bede mial. Czy moge zrobic to tak, czy musze samemu poczta wysylac to do Ministerstwa? Moze to smieszne pytanie, ale jestem zielony w tych sprawach.

Dodatkowo zapytam ponownie do trzeba wpisac w pkt 11, 12 i 13 tego zapytania? Wyczytalem, ze w pkt 12 ma byc Kartoteka Karna i Nieletnich, ale pani w sadzie powiedziala ze jeszcze ma byc ta 3, po tym jak wspomnialem o wizie do USA.

11. Wskazanie postepowania, o ktorym mowa w art. 6 ust. 1 pkt. 4-6 i 8-10 ustawy z dnia 24 maja 2000r o Krajowym Rejestrze Karnym (Dz. U. Nr 50, poz. 580 z pozn. zm.), w zwiazku z ktorym zachodzi potrzeba uzyskania informacji o osobie................

12. Rodzaj danych, ktore maja byc przedmiotem informacji o osobie:

[] 1. Kartoteka Karna

[] 2. Kartoteka Nieletnich

[] 3. Kartoteka Osob Pozbawionych Wolnosci oraz Poszukiwanych Listem Gonczym.

13. Zakres danych, ktore maja byc przedmiotem informacji o osobie.........

Z gory dziekuje za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie ze nie bedzie problemu. Rejestr skazanych jest w Polsce tylko jeden a sady w kraju maja mozliwosc wgladu w ten rejestr i wystawiania zaswiadczen. To dziala podobnie jak nasze forum. Moglbym to jescze wytlumaczyc uzywajac jablek, orzeszkow, koszyczka i sierotki Marysi, ale wyjasnilem to chyba dostatecznie jasno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Czy to zaswiadczenie to te dwie pieczatki co wbijaja na wypelnianym przez nas samych formularzu? Nie wiem czemu spodziewalem sie jakiegos innego pisma zwrotnego <_<

PS. Mam pieczatke nie figuruje w kartotece karnej i nie figuruje w kartotece nieletnich i do tego dochodzi pieczatka Ministerstwa Sprawiedliwosci, wiec to juz jest kompletny wniosek? Czym on sie rozni od wystawionego w innym miejscu- zamiast pieczatki Ministerstwa jest pieczatka danego punktu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam swiadectwo niekaralnosci ze swojego miasta (nie warszawa) i podbite pieczątka ministerstwa sprawiedliwosci w wawie, tylko przy pieczątce osoby ktora to wystawila jest adres inny niz ministerstwa. tez mam dwie pieczatki (dot. kartotek) , identyczny druk, znaczek skarbowy itd... dla mnie nie ma róznicy i znaczenia . okaże sie 17 .04:) 3mac kciuki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...