Skocz do zawartości

Kompletne Zagmatwanie- Proszę O Radę


Hexa2222

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za porady i gratulacje! Wczoraj wszyscy tutaj w domu świętowaliśmy nasz sukces!

O te tłumaczone wcześniej papiery nikt nie pytał i super, bo było by trudno sensownie odpowiedzieć, aby się nie pogrążyć. Ogólnie mówiąc: mielismy szczęście, całe interview trwało może 20 minut, bez trudnych i podchwytliwych pytań. Wszystkim życzę takich spotkań i trzymam kciuki za tych, którzy to mają jeszcze przed sobą!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 miesiące później...

Tez mam pytanie dotyczace car insurance. Sytuacja jest taka, ze posiadamy akt wlasnosci i registration na nas oboje a ubezpieczenie samochodu tylko na jednego z nas. Czy taka sytuacja jest do przyjecia dla urzednika podczas interview, czy raczej budzi to jakies podejrzenia? Czy moze to spowodowac lawine pytan podczas przesluchania?

Wybralismy takie rozwiazanie, poniewaz najzwyczajnie nie stac nas w tym roku na placenie ubezp.samochodu w wysokosci 3 zer po przecinku (takie sa stawki w stanie, gdzie mieszkamy dla "obcych" kierowcow).

Staramy sie przygotowac na rozmowe z urzednikiem, co by obylo sie bez dodatkowych nerwow i pytan. Co o tym myslicie, powinnam sie martwic, czy to raczej malo istotny szczegol?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doskonale cię rozumiem, my też nie mieliśmy pieniędzy a ubezpieczenie u nas, na FL to koszt 700$ na pół roku. Musieliśmy jednak to zrobić bo nie mieliśmy wiele spraw wspólnych. Myślę, że jeśli macie dużo innych rachunków np. za wynajem mieszkania, telefon i różne takie to zapewne nikt nie zauważy tego ubezpieczenia. Zasada im więcej tym lepiej. Zawsze mozna powiedzieć, że nie masz prawa jazdy stąd i nie jeździsz samochodem. Poza tym nasze ubezpieczenie umniejszyło nam składkę po tym jak zdałam prawo jazdy, więc jeszcze pozostaje taka opcja, ale warto się najpierw dowiedzieć. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...