Skocz do zawartości

Ile Czasu Na Lotnisku


mama

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam juz wizy w paszportach i żółte koperty. Jestem w trakcie zakupu biletu z Warszawy do Denver. Lot ,ktory wybralam ma 2 godzinna przerwe w New York. Czy ktos wie ile trwa odprawa na lotnisku i co bedzie z przesiadka gdy np samolot bedzie mial opóżnienie. Pozdrawiam i z góry dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Newark NJ (Liberty), mialem trzy godziny na przesiadke i ledwo wystarczylo czasu. Strasznie sie grzebali. Najpierw kolejka do odciskow, pozniej scisk z kolorowymi przed obliczem Immigration Officer. Gdybym musial dymac na inny terminal moglo byc cienko. Zdazylem wypic kawe i frrruuuu dalej. (portland OR). Bylo to 06.grudnia.2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jezeli lecisz pierwszy raz na wizie imigracyjnej z "zolta koperta" to mozesz sie nie wyrobic... mnie i jeszcze kilku emigrantow przetrzymywali prawie 3 godziny. Wydaje mi sie ze wszystko zalezy jak duzo jest takich "pierwszakow" na granicy.... ja akurat trafilem na dwie hinduskie rodziny przed soba. Nastepnym razem wystarczy Ci nawet 30 min, oczywiscie jezeli walizki dotra razem z Toba a custom sie nie doczepi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...