Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!wiem ze wiele postow juz bylo na ten temat,ale moze ktos by chcial cos dorzucic,albo poprostu podzielic sie swoimi doswiadczeniami.

Ja i moj kochany dopiero wyslalismy dokumanty.Jestem zmartwiona ile to wszystko potrwa, a chcemy wiadomo jak najszybciej. Jak myslicie jaki jest minimalny czas oczekiwania?

Jezeli macie podobne problemy lub poprostu chcecie cos dodac to prosze piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wlasnie odebralam wize K-1. Czekalam dokladnie rok, od momentu zlozenia petycji do otrzymania wizy.
My czekalismy od wrzesnia do lipca

A miałyście w tym czasie jakieś RFE, lub inne problemy? I czy wysyłałyście kolejne dokumenty w miarę szybko czy zajęło Wam trochę czasu uzbieranie całej potrzebnej dokumentacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mialam w polsce jeszcze jeden klopot.Otoz czekalam za zaproszenie na spotkanie z konsulem i czekalam, w koncu zadzwonilam do ambasady i okazalo sie ze wyslali papiery miesiac wczesniej i mysleli pewno ze sie wycofalam skoro nie odpowiadam.Oczywiscie nie wiadomo na jaki adres wyslali bo napewno do mnie nic nie doszlo. Wiec dobrze jest sie kontaktowac z ambasada i pytac o swoja sprawe.Ja przez to wszystko stracilam 2 miesiace.

aha i jeszcze jedna sprawa - placac za wize w ambasadzie nie przyjmuja karty kredytowej - trzeba gotowka - kurs dolara maja zawyzony wiec najlepiej przyjsc z wyliczonymi dolarami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Mam takie pytanie. czy jest mozliwosc rozpoczecia procedury ubiegania sie o wize K1 jesli bylabym w tym samym czasie w usa na J1 ? wtedy wrocilabym po zakonczeniu programu wat do polski i nie musialabym z narzeczonym dluzej w rozlace czekac na wize K1. dodam ze zalezy mi aby po programie wrocic do Polski na obrone. Myslicie ze ma to sens ?dzieki za wszelkie informacje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...