Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Wyslalem dokumenty (email) 2 kwietnia, ze mam wszystko zgromadzone i jestem gotow na interview. Odpowiedz, ze otrzymali i zaktualizowali moja sprawe ,dostalem 7 kwietnia i teraz moje pytanie ile czekaliscie na wyznaczenie daty spotkania? W watku o czasach oczekiwania zauwazylem, ze jest to okolo 5 tygodni, a przeciez trzeba zrobic jeszcze badania lekarskie przed interview. Ile czasu czekaliscie na paczke i date interview i czy dodatkowo informuja w jakis sposob o terminie przez email?

Dziekuje z gory za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja po wysłaniu wszystkich papierów do ambasady dostałam dalsze instrukcje , z terminem rozmowy po 10 dniach(nie otrzymalam zadnego maila , wszystko bylo wyslane poczta tradycyjna) a na badania i termin mialam rowno 4 tygodnie. Badania zalatwia sie w jeden dzien ( tak bylo w moim przypadku ) a potem czekalam juz tylko na rozmowe. Sumujac dali mi miesiac na badania i przygotowanie do rozmowy :) Rozmowe mialam 17 kwietnia :) teraz czekam na paszport... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyslalem dokumenty (email) 2 kwietnia, ze mam wszystko zgromadzone i jestem gotow na interview. Odpowiedz, ze otrzymali i zaktualizowali moja sprawe ,dostalem 7 kwietnia i teraz moje pytanie ile czekaliscie na wyznaczenie daty spotkania? W watku o czasach oczekiwania zauwazylem, ze jest to okolo 5 tygodni, a przeciez trzeba zrobic jeszcze badania lekarskie przed interview. Ile czasu czekaliscie na paczke i date interview i czy dodatkowo informuja w jakis sposob o terminie przez email?

Dziekuje z gory za odpowiedzi

Tu mozesz znalezc terminarz spotkan na Kwicecien dla m.in. wiz K1

nie wiem jak czesto to uaktualniaja, ale moze bedzie szybciej niz list poczta

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...ppointment.html

tu mozesz poczytac o badaniach lekarskich

http://polish.poland.usembassy.gov/root/pd...-apr-3-2009.pdf

chyba te sama kartke papieru dostaniesz wraz z zaproszeniem, wiec mozesz sie juz przygotowac :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, a wiec zaczynam sie powoli denerowac. Dokumenty DS-230 i WRW odeslalem, 2 tygodnie temu otrzymalem emaila, ze sprawa zostala zaktualizowana i wkrotce otrzymam informacje poczta z terminem interview oraz instrukcjami. Czy jest jakis czas oczekiwania na wyznaczenie interview? Czy telefon do ambasady moze pomoc i jezeli tak to na jaki numer najlepiej dzwonic? Obawiam sie, ze ewentualna przesylka mogla utknac gdzies na poczcie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ok, a wiec szykuje sie na badania, ktore mam jutro i chce sie upewnic, ze niczego nie zapominam ;)

- paszport

- zdjecie paszportowe

- numer wrw

- karta szczepien

- pieniadze

Chyba o niczym nie zapomnialem? Z gory dzieki za ewentualna korekte lub sprawdzenie mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...