Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Nikt mnie nie zmusza to moj wybor. Denerwuja mnie te sprawy urzedowe,bo to jest naprawde smieszne!

witamy na forum!

do spraw urzedowych radze sie przyzwyczaic, caly proces od poczatku K1 do obywatelstwa zajmie ci z 5 lat :D, duzo papierow, czekania i stresu

troche szczescia tez sie przyda

K1 to latwizna w porownaniu z tym co cie czeka w USA

na poatek dlla obeznania poczytaj np www.fiance.republika.pl albo guides na www.visajourney.com, wszystkie wnioski i instrukcje sa na www.uscis.gov na stronie ambasady jak poszukasz to tez duzo znajdziesz

jesli nie masz cierpliwosci czekac na odpowiedzi forumowiczow to w prawym gornym rogu na forum jest opcja szukaj, dziala na prawde dobrze

na forum jest juz masa postow na temat K1, pare osob bardzo dobrze wszystko opisaly

pocztaj posty osob ktore robily K1 np Saka albo Kamildzianka

jak troche poczytasz wszystko ci sie rozjasni

powodzenia!

Krysia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EwaWarszawa a TY jak kogos wpuszczasz do swojego domu to chcesz o nim wiedziec prawie wszystko ,prawda?

I na tym to polegaja te sprawy urzedowe i nie sa smieszne jesli sama zobaczysz dlaczego tak jest.Mozesz sie z tym nie zgadzac-moze Cie to denerwowac ale takie sa przepisy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do ambasady trzeba przyniesc oryginal I-797? W linku http://www.immihelp.com/visas/kvisa/consulate-process.html zauwazylem, ze tam podaja to potwierdzenie jako jeden z dokumentow, ktore nalezy przyniesc na spotkanie w ambasadzie i z ciekawosci sprawdzam. W papierach z ambasady nie ma slowa o tym, przynajmniej nie wyczytalem nic o I-797. Z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie

mam kilka pytań:

-co jest dowodem zaręczyn i czy jakiś dowód jest wymagany,

-czy muszę udowodnić, że mam wystarczające środki na utrzymanie si,ę w USA przez pierwsze 3 miesiące(przed ślubem)

- wim, że można wystąpić o pozwolenie na pracę przed ślubem, jaki jest orientacyjny okres oczekiwania, kiedy mogę zacząć pracować

Jeśli moglibyście mi w jakiś sposób pomóc byłoby pięknie

Pozdrawiam

---Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To Twoja przyszla zona musi to wykazac ze ma odpowiedni dochod aby papiery przeszly.

Co do pracy to od zlozenia papierow ma sie 90 dni aby wydali pozwolenie,poczytasz o tym na forum jak kto czasami jest :D

Np na lotnisku w Nowym Jorku jakbys ladowal to mozna sie zwrocic o pozwolenie na prace .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy zaświadczenie z banku o oszczędnościach może być. Maegan właśnie wypowiedziała pracę i chce kontynuować szkołę. Na rachunku bankowym ma jednak oszczędności i jest właścicielką nieruchomości.

Jakie jest minimun , które Maegan musi wykazać aby wystarczyło na nasze utrzymanie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy do ambasady trzeba przyniesc oryginal I-797? W linku http://www.immihelp.com/visas/kvisa/consulate-process.html zauwazylem, ze tam podaja to potwierdzenie jako jeden z dokumentow, ktore nalezy przyniesc na spotkanie w ambasadzie i z ciekawosci sprawdzam. W papierach z ambasady nie ma slowa o tym, przynajmniej nie wyczytalem nic o I-797. Z gory dzieki za odpowiedz

I797 cZyli notice of approval?

nie ma tego na liscie wymaganych dokumentow, wiec chyba bez strachu

jesli masz to wez ( radza tak tez na vicasjouney), ale bez tez powinno byc OK

ewentualnie skombinuj sobie kopie faxem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...