Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

Hmmm tak, tak racja ale czy moge juz isc po odpis aktu chrztu i wyslac list do Ministarstewa z prosba o zasw. o niekaralnosci? Co tym sadzisz? Mam jeszcze pytanko do tych badan lekarskich. Kiedy trzeba je wykonac i czy wszystkie za jednym razem mozna zrobic? Jak to wyglada? Czytalam twoje wpisy i masz juz to za soba :D

Akt chrztu i zaswiadczenie z macierzystej parafii o moralnym prowadzeniu sie tez sa wymagane? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
...szczerze mowiac to jakas paranoja czuje sie dyskryminowana starajac sie o vise!!! To straszne!!! Do tego te badania lekarskie? Czy moze je wyjasnic? Moze jeszcze zaswiadczenie od ginekologa bedzie potrzebne, co? Ja pierdziu...

Jak to dyskryminowana? wszak jedziesz do najwspanialszej demokracji swiata, wzoru dla innych, mekki wolnych ludzi, ha ha ha.......... hahahha :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Formularz DS-230 czesc 1 i ten IV/04 potrzymaj chwile, bo zebranie informacji przez narzeczonego odnosnie zarobkow itd do formy I-134 moze chwile potrwac. Jak dostaniesz termin interview to wtedy dostaneisz paczke z dalszymi informacjami (m.in. badania, i jakie formularze wypelnic- to juz jest male piwo). Zapytanie mozesz slac do Ministerstwa, tylko pamietaj aby zaznaczyc kartoteke karna i nieletnich!! Wyslanie poczta tego zapytania to ok. 12 dni, aby je miec w reku. Badania mozesz przejsc w 3 miastach (krakow, Warszawa i Poznan), ja bylem w Poznaniu i bylo super, szybko i milo, no i w jednym miejscu. Cos o badaniach: http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...dical_exam.html

powodzenia, i radzilbym poczytac o calej procedurze, aby sie nie pogubic. Tutaj masz wiele ciekawych i pomocnych porad i warto sie z nimi zaznajomic, ale najpierw przeszukaj forum, niz zadasz pytanie. ja polecam rowniez http://www.visajourney.com/faq/k1faq.htm, a takze http://www.immihelp.com/visas/kvisa/consulate-process.html

Edycja

Czy do ambasady trzeba przyniesc oryginal I-797? W linku powyzej zauwazylem, ze tam podaja to potwierdzenie jako jedne z dokumentow, ktore nalezy przyniesc na spotkanie w ambasadzie i z ciekawosci sprawdzam. W papierach z ambasady nie ma slowa o tym, przynajmniej nie wyczytalem nic o I-797. Z gory dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he he dobre, dobre...szczerze mowiac to jakas paranoja czuje sie dyskryminowana starajac sie o vise!!! To straszne!!! Do tego te badania lekarskie? Czy moze je wyjasnic? Moze jeszcze zaswiadczenie od ginekologa bedzie potrzebne, co? Ja pierdziu...

A czy cie ktos zmusza, abys emigrowala do USA? Siedz w kraju, albo po Europie smigaj. USA naprawde z otwartymi rekoma cie nie witaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...