Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

A Twoja przyszla zona moze wziasc z Toba slub w Polsce bez problemow?

jak nie to pozostaje k-1 i slub w USA,poczytasz o tym na forum bo masz pare tematow co jest lepsze,szybsze ...

jak chcesz byc w USA na stale to wiza k-1,,wiza na pobyt staly bedzie najlepsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma żadnych przeciwskazań. Jest wolna, nie była nigdy mężatką. Nie wiem co mogłoby stać na przeszkodzie. Chcemy byc razem a na razie USA wydaje się być najlepsza opcją. Jedyny problem, jak mnie tam przepchać :(

W Polsce jestem od miesiąca. Wyprowadziłem się niedawno z Islandii, podróżowałem przez kilka miesięcy. Teraz jestem Tutaj. Nie mam jeszcze stałej pracy. ważne jest ile to wszystko może zając czasu i jakie są realne szanse na dostanie wizy w sytuacji w jakiej jestem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zle mnie zrozumiales,,,przeciwskazania jakie sa to ze moze nie ma obywatelstwa polskiego a wtedy musi sie miec kwit z sadu aby slub byl w Polsce ,o tym poczytasz na forum jak z tym jest a wtedy to sie przeciaga w czasie i wtedy najlepszym rozwiazniem jest wiza narzeczenska..

wazne abys nie byl karany za pewne przestepstwa czy to w Polsce czy tez w Islandii bo z tamtad tez bys mial zaswiadczenie o niekaralnosci..

http://polish.poland.usembassy.gov/poland-...rtificates.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sad w Polsce i jak duzo bedzie miec spraw to sobie poczekasz i dlatego tez lepiej juz zlozyc papiery na k-1 ...

Tak jak napisalem , na forum jest szeroko napisane,,tzw plusy i minusy przy wizie k-1 i wizie na laczenie rodzin.milej lektury zycze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...