Skocz do zawartości

Wiza K1 Same Zmartwienia


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 460
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć!

Kochani/ne potrzebuje pomocy. Jestem na II etapie starania się o wizę narzeczeńską. Mailując z ambasadą (odnosnie tego, kiedy wyslali mi pakiet informacyjny, a zrobili to 19.05, wiec jeszcze czekam na poczte)w Warszawie dowiedziałam się, że zanim dojdzie do spotkania z konsulem potrzebuje skompletować pakiet, takich informacji jak zaświadczenie o niekaralności itp...oraz wypełnić IV-F04. Pomóżcie i napiszcie, co tak naprawdę dokładnie muszę skompletować (co musi zawierać ten pakiet-z dokładnością) oraz wyjaśnijcie gdzie mogę znaleźć IV-F04??? Czy dostanę ten formularz dopiero listem do domu czy w necie też może go mają??? Czy jeszcze jakieś formularze muszę wypełnić?

I co do cholery (bardzo przepraszam) mam im ostatecznie nadesłać, a co wziąć ze sobą na rozmowę oprócz 131$

Uważam,że ta ich strona internetowa jest zrobiona mało logicznie, a czytanie jej doprowadza mnie do szewskiej pasji, dlatego kieruję swoją prośbę do profesjonalistów z www.usa.info.pl (kimkolwiek są!)

Buziaki,

Zdesperowana!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do ambasady odsylasz faxem badz emailem formularz ds-230 czesc 1 i formularz IV/04. W miedzyczasie skompletuj wymagane dokumenty. Ja osobiscie bym poczekal chwile, aby upewnic sie ze sie wyrobisz, bo po odeslaniu dokumentow nawet i miesiac pozniej mozesz dostac termin interview, na ktorym musisz miec wszystkie papiery i przejsc badania lekarskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm tak, tak racja ale czy moge juz isc po odpis aktu chrztu i wyslac list do Ministerstwa z prosba o zasw. o niekaralnosci? Co tym sadzisz? Mam jeszcze pytanko do tych badan lekarskich. Kiedy trzeba je wykonac i czy wszystkie za jednym razem mozna zrobic? Jak to wyglada? Czytalam twoje wpisy i masz juz to za soba :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...