Skocz do zawartości

Ostrzeżenie Dla Osób, Które Kiedykolwiek Przedłużyły Pobyt W Stanach Zjednoczonych


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Ja w paszporcie mam daty wlotów, nie wylotów.

Co miałam na I-94 nie pamiętam, bo się nie przyglądałam ;)

Przestań wariować, bo się rozchorujesz.

Masz dowód, kiedy wyleciałeś, bo masz kartę pokładową. Kiedy wleciałeś, to jeśli nie masz karty, to może masz e-bilet, czy coś...

Naprawdę się nie stresuj, bo nie masz czym :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 138
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...
  • 3 miesiące później...

hejka, mam pytanie 5 lat temu dostalam promese na pol roku, na lotnisku w NJ dostalam wize na miesiac. Moje pytanie brzmi czy jesli dostalam wize na miesiac a bylam o kilka dni dluzej bo tak mialam zarezerwowany samolot( nie widzialam swego formularza I-94 poniewaz odebrano mi go na lotnisku) to bede miala jakies problemy teraz? ( nie robiono mi zdjec ani odciskow palcow, nie skanowano paszportu)

Jeśli przekroczylas termin to będziesz miała problemy i mogą Cię nie wpuścić!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie,

mam krotkie pytanie..

moja siostra 5 lat temu wyjechla do stanow i ..została. niestety nielegalnie... mam pytanie, chcialabym starac sie o wize zeby przynajmniej ja zobaczyc.. a przy okazji zobaczyc troszke stanow i pofotografowac- jestem na 2 roku w szkole foto...

mam dobra prace, szkołę.. skonczone studia.. mieszkanie..i jakos nie mam zamiaru zostac w stanach..gdzie moje wyksztalcenie jest g*** warte...

czy mimo wszystko moga mi zabronic polecic na 3tygodnie?....

pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc...

Będzie pytanie czy masz kogoś z rodziny w USA i już jest problem. A jak skłamiesz ze nie a oni to maja gdzies w systemie ze twoja siostra tam jest nielegalnie to może być bardzo wielki problem.

witam serdecznie,

mam krotkie pytanie..

moja siostra 5 lat temu wyjechla do stanow i ..została. niestety nielegalnie... mam pytanie, chcialabym starac sie o wize zeby przynajmniej ja zobaczyc.. a przy okazji zobaczyc troszke stanow i pofotografowac- jestem na 2 roku w szkole foto...

mam dobra prace, szkołę.. skonczone studia.. mieszkanie..i jakos nie mam zamiaru zostac w stanach..gdzie moje wyksztalcenie jest g*** warte...

czy mimo wszystko moga mi zabronic polecic na 3tygodnie?....

pozdrawiam i z gory dzieki za pomoc...

Będzie pytanie czy masz kogoś z rodziny w USA i już jest problem. A jak skłamiesz ze nie a oni to maja gdzies w systemie ze twoja siostra tam jest nielegalnie to może być bardzo wielki problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie nie musisz starac sie o promese bo ta ktora masz jest wazna

Natomiast czy wpuszcza cie na lotnisku a tym bardziej na ile zalezy od rozmowy i widzimisie urzednika.

Zalezy po co lecisz na jak dlugo jak bardzo przekonasz w rozmowie ze masz zamiary czysto odwiedzinowe.

Tak a'propo, zona byla ze mna w Phoenix w 2008 6 tyg. W aplikacji o promese wizy wpisalismy 6 tyg.Promese dostalismy na 10 lat./na lotnisku dostalismy wize na 6 m-cy./.Ponownie poleciala do Phoenix po 5-ciu latach/odwiedzic corke i wnuki/.Jest na emeryturze i dodatkowo pracuje na caly etat.Kupilem jej bilet na powrot po 5 miesiacach.Dostala urlop bezplatny na 6 m-cy.Na lotnisku w Chicago wbil jej wize na 3 m-ce mimo,ze widzial wszystkie dokumenty oraz bilet powrotny. Bilet kupiony w promocji w Lot,brak mozliwosci przebukowania.Kupila drugi bilet powrotny za ok. 1000$.Jak pisalem wczesniej nie doszukujmy sie w podejmowaniu decyzji urzednikow emigracyjnych zadnej logiki,przeciez nie on placi za bilet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze

czy spotkales kiedys w zyciu "logicznego" urzednika?

Ale wracajac do tematu,

nie ma nic wspolnego bilet,

wszystkie wasze dokumenty i dzialania podrozne sa zgodne z wymaganiami,

urzednik wbija dlugosc pobytu wg. wlasnego uznania urzedniczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...