Skocz do zawartości

Notice Of Action- Zgubiony Dokument


magda79

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki!

My zadzwonilismy do USCIS i powiedziano nam, ze albo sponsora, albo wyslac nowy pakiet z dodatkowymi dokumentami. I trzecia opcja: info-pass, aby sie dowiedziec dokladnie, czego nam brakuje i jaki maja problem.

No i nie wiem, co robic.

Skarbie, to ze Ty myslalas, ze nie licza sie dwa wsteczne lata podatkow to tylko i wylacznie Twoja interpretacja przepisow, ktora nawiasem mowiac jest bledna i masz teraz tego przyklad. Po to sa rubryki aby wpisac income za lata poprzednie aby ten income tam byl. Jesli go nie bylo - z roznych powodow - USCIS ma prawo wydac RFE. Ty mozesz sobie chodzic gdzie chcesz, pytac o co chcesz itd. I mozesz im nawet list napisac jak to zrobil jeden z moich klientow: Respectfully, but my income is sufficient to sponsor my wife. Na co dostal odpowiedz: Respectfully, we denied your case.

Nie rozumiem tylko dlaczego prawnik Ci wczesniej nie powiedzial o tym, zanim wyslalas cokolwiek do USCIS, chyba, ze w ogole sama wypelnialas dokumenty albo wzorowalas sie na Bog wie jakich websites na ktorych doradzaja ludziom glupoty a potem skutki masz takie jakie masz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedz.

Ja tylko nie rozumiem, dlaczego nie uznaja terazniejszych przychodow. W instrukcjach napisane jest, ze jesli ktos nie rozliczyl sie z przychodow, czy cos takiego, to ma podac wyjasnienie. Takie wyjasnienie maz podal za pierwszym razem - gdy staralismy sie o K1 - oraz przy AOS. Rozpoczal prace dopiero w lecie 2008, a wczesniej mial przychody typowego studenta, czyli tyle, aby przezyc.

Czytam od nowa ich instrukcje i nie widze, gdzie jest napisane, ze sponsor ma miec stale przychody od conajmniej trzech lat wstecz. Wyslal im swoje pay stubs, wyciagi bankowe, itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pani Karino,

Prosze mi doradzic, czy jak mam tylko kopie aproval notice to wystarczy?

Nie wiem jak dlugo czeka sie na duplikat no i czy jak ma sie kopie oryginal jest potrzebny,

bo jezeli czeka sie kilka miesiecy, to moze wczesniej bedziemy miec interview...

Dzis mialam odciski palcow, czy wie ktos ile sie srednio czeka na pozwolenie o prace

i kiedy mozemy sie spodziewac interview? Wiem, ze kazda sprawa jest inna,

ale dobrze jest wiecej ile ludzie czekaja, jak wszystkie dokumenty sa OK wypelnione,

wjechalam na K1, papiery wyslalsmy pod koniec grudnia.

Dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...