Skocz do zawartości

Wiza A Podpis Obojga Rodzicow.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Sprawa wyglada nastepujaco moi rodzice sa po rozwodzie z ojcem nie mamy kontaktu a zeby wyjechac do Stanow wymagany jest zgoda notarialna obojga rodzicow oraz dowody osobiste. I tu moje pytanie czy jest jakas szansa zeby obylo sie bez podpisu dwojga rodzicow czy to jest podstawowy wymog i nic bez tego nie da sie zdzialac?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie bo cos tez wyczytalem ze od 16 roku zycia rodzic nie musi byc obecny na rozmowie. Ale jak to ma sie do informacji ktora znalazlem na stronie Wizy.pl

# W przypadku nieletnich dzieci potrzebna jest zgoda obojga rodziców na wyjazd dziecka. Jedno z rodziców powinno być przy rozmowie z Konsulem z własnym dowodem osobistym , dowodem osobistym drugiego z rodziców, pisemną, notarialną zgodą drugiego z rodziców na wyjazd dziecka do USA oraz z zupełnym aktem urodzenia dziecka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boom a ja Ci radze zadzwonic na infolinie ,plus poczytac strone ambasady co tam jest napisane i poczytac forum dobrze i bedziesz wiedziec jak jest naprawde..

jesli mialbys korzystac z tej strony to po 1 numer telefonu na infolinie masz juz nie aktulany...do tego pisza o servisco ktore bylo dobrych pare lat temu oraz ze mozna odebrac wize tego samego dnia :) ,,dobre stare czasy sie przypominaja kiedy to Konsulowie sie pytali jak chce sie otrzymac wize :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam podabna sytuacje jak Ty z moja Corka .Tez jestem po rozwodzie i Ojciec nie ma odebranych praw.A Corka starala sie o wize turystyczna majac skonczone 15 lat i byla traktowana juz jako samodzielna osoba.I choc pojechala do W-wy ze starsza siostra to i tak do Ambasady weszla juz sama.Majac paszport i skonczone 15 lat -nie wymagaja zgody Rodzicow i mozesz to zalatwic sama.Przynajmniej tak jest w Warszawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...