Skocz do zawartości

Prosze O Pomoc Wizy K3


heli21

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli k3 napewno nie dostane i niema innej opcji nawet jesli jestem po slubie juz 4 lata a z tym nielegalnym wlotem to czemu bym mial gozej jak oni mysla ze ja tam jestem dziwi mnie to troche

nie mozna zalegalizowac statusu w USA jesli wjechalo sie nielegalnie

zeby zlozyc wniosek w USA musisz miec ta biala kartke z granicy, bez tego sie nie da

razem z dokumentami skladasz tez kopie paszportu a ty wyrobiles sobie nowy paszport w Polsce, juz masz dowod na to ze opusciles USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja Żona wlasnie zdała na obywatelstwo jesteśmy po slubie już cztery lata związek został zawarty w usa w stanie New York.Rok temu musialem wyjechac od Polski bez zadnego statusy rozliczaliśmy sie razem jako małżeństwo także w tym roku i chcał bym sie dowiedzec czy bedzemy mogli sie starac o wize K3 i jak długo by trwała cała procedura jezeli nie to w jaki sposób mógł bym przyleciec do mej małżonki z góry dziekuje

K3 nie jest dla osob, ktore wziely slub w USA. Wiza K3 jest dla osob, ktore staraja sie o wize w ambasadzie w kraju gdzie zawarty byl slub.

Wspolne rozliczenia sa dowodem, ze pracowales nielegalnie. Byles tam nielegalnie - to tez minus. Mozna sprawdzic cie kiedy wyleciales w prosty sposob - kazde linie lotnicze musza podawac liste pasazerow do DHS. Bardzo latwe do sprawdzenia, zwlaszcza jak sie im poda na tacy, ze tam byles (bo nawet slub masz tam zawarty).

Tak wiec K3 odpada na 100%. Zostaje CR-1 czyli w prostych slowach: staranie sie o wize imigracyjna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...