Skocz do zawartości

Na Lotnisku W Usa


Rekomendowane odpowiedzi

asiek nie trzeba miec ,poczytaj dobrze forum i sama zobaczysz ze takie posty jak jacaa bywaja bardzo rzadko..

pod czas rozmowy z urzednikiem odpowiadasz na jego zapytania i tyle...aby zaproszenie pomagalo z wjazdem to by kazdy by je mial a tak nie jest jak sama wiesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jacaaa2 - czyli trzeba mieć przy sobie zaproszenie, które się ewentualnie pokazywało w Ambasadzie, tam podczas rozmowy na lotnisku?

własciwie nie trzeba miec ,ale urzedniczka już na samym końcu rozmowy zapytała czy mam ,a skoro miałem to dlaczego miałbym nie pokazywać,natomiast w krakowie w konsulacie jak stawalem o promese to nie pokazywałem bo nie pytali wiec sam nie wyskakiwalem z taka propozycja

Ale byłeś 3 tygodnie, bo tyle chciałeś, czy tyle Ci pozwolili??

byłem trzy tygodnie bo tyle miałem urlopu ,a dostałem wizę na 6 miesiecy i aż żal było tego nie wykorzystać, ale cóż nie każy może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys gdy jechalem do wujka w WA urzednik zapytal mnie o jego adres, "oczywiscie" nie mialem ani nie umialem na pamiec. Jakims cudem mialem przy sobie jego nr telefonu, wasiaty imigracyjny zadzwonil, zapytal czy spodziewa sie gosci. Przecwiczyl slabiutki wowczas moj angielski a na koniec pozegnal mnie "lobuz" najczystsza polszczyzna. Bylo to na ORD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha

tak czesto mam jak przekraczam granice ladowa do Kanady w Niagarze

W drodze powrotnej wiele razy po odprawie czystym polskim oficer odpowie do widzenia

nie mam za zle ale skad obowiazuje angielski i tak ma byc to w koncu praca

a milo jak powie po polsku do widzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...