Skocz do zawartości

Przyjaciele Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

Ja miałem wizyte w marcu rozmawa trwala chwile dostalem pytania: do kogo jade , co robia te osoby, i gdzie jeszcze bylem za granica i co znaczy skrót w wyrazeniu technik BHP ;) szybkie odpowiedzi i dziekuje wiza bedzie wazna 10 lat w ciagu 5 dni roboczych dostanie pan paszport. Rozmowa szybka i bezbolesna i tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

imerss jesli masz zone to bedziesz miec obraczke ,wrazie pytan o zone-dziecko bedziesz mogl na spokojnie mowic o tym,tak samo o swoim zyciu..O tym co chcesz zobaczyc .

,teoretycznie to ja mogę powiedzieć coś co wogole mija sie z prawdą.jak on to sprawdzi bez takich zaświadczeń???

Teoretycznie wszystko mozna powiedziec,gorzej jest jak Nam nie uwierza a po drugie wpisza w papiery ze chcielismy Ich oklamac ,,sa osob ktorym sie takie cos udaje ale tak jak w zyciu codziennym .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sluchaj jedz teraz to dostaniesz przed obrona. Moja rada jest taka - jesli twoja rodzina pojechala tam kiedys nielegalnie lub ktos z nich przebywa nielegalnie oni to wiedza i nie dostaniesz wizy. staralem sie 4 razy i dopiero za ostatnim dostalem. Dostalem wkoncu, bo bylem na studiach miedzy 2 a 3 rokiem, mailem tu prace i bylem spokojny na rozmowie. Jesli bedzie cos krecic konsul jest na to wyczulony i sa oni szkoleni pod tym wzgledem takze.. nie buj sie. Mow prawde, najlepiej byloby starac sie o dostanie wizy na wyjazd przed obrona pracy - wtedy masz praktycznie 100% na dostanie wizy bo oni maja duza pewnosc ze wrocisz. No ale podobno studentom i tak wzykle przynaja.. pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...