Skocz do zawartości

Przyjaciele Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

CHCIAŁEM SIĘ PODZIELIĆ PEWNYMI SPOSTRZEŻENIAMI.BYŁEM NA ROZMOWIE U KONSULA.PODAŁEM ŻE JESTE STUDENTEM I ŻE PRACUJĘ. POSTANOWIŁEM NIE KŁAMAĆ ŻEBY NIE RYZYKOWAĆ(SKĄD MY MOŻEMY WIEDZIEĆ CZY ONI NIE MAJA JAKICH KOLWIEK DANYCH O NAS....) I W EFEKCIE NIE DOSTAŁEM WIZY!USŁYSZAŁEM ŁAMANĄ ANGLO- POLSZCZYZNĄ:SORY ALE NIE BO WIELU STUDENTÓW EMIGRUJĄC DO USA W ZAŁOŻENIU MA PODJĘCIE NIELEGALNEJ PRACY"-PRÓBA POLEMIKI NIE MIAŁA SENSU BO "JEST PAN W POTENCJALNEJ GRUPIE RYZYKA OSÓB CHCĄCYCH PRACOWAĆ W NASZ COUNTRY".NIE PYTAŁ O NIC ZADAL KILKA PYTAŃ I POWIEDZIAŁ NIE!W SUMIE TRWAŁO TO 45 SEKUND.GDZIE TU JEST LOGIKA.POZDRAWIAM I ŻYCZĘ POWODZENIA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Jest logika,,poczytaj dobrze forum i znajdziesz odpowiedzi dlaczego tak jest

co jakis czas ktos sie pyta o pracy nielegalnej,o tym jak nie jechac przez work i travel a na wizie turystycznej i tam robic.

jak widzisz mogles isc przez work i travel i prawie wize mialbys w kieszeni.

ps prosze nie pisz duzym literami,wylacz caps lock...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 teraz jakbys zlozyl papiery i jakies biuro by je przyjelo to moze bys wyjechal jesli w Ambasadzie nie mieli by ale ..

Bo w styczniu nie polecisz na work i travel,,to obowiazuje w okresie wakacji ...

Mozesz sie starac na 2 rok o work i travel bo to jest inny rodzaj wizy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli znajdziesz takie biuro ktore przyjmie jeszcze teraz papiery to mozesz jechac na krotki okres czasu,,wazne abys o czasie wyjechal :D

byly juz takie przypadki ze ktos pojechal i nie chcial byc tych 4 miesiecy a tylko 3..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...