Skocz do zawartości

Przyjaciele Pomocy


Rekomendowane odpowiedzi

wizy i promesy moze miec problem i wszystko zalezy od urzednika na lotnisku i Konsulacie.

A moga Ci robic problem poniewaz bedzie zachodzic podejrzenie ze pracowalas nielegalnie ,nie zbyt czesto sie zdarza ze ktos tyle kogos trzyma i utrzymuje ...I teraz nie wiem na kogo trafisz,jak bedziesz odpowiadac i jedne osoby przechodza bez problemu ,inne maja problem na granicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 66
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

raczej nie, ale nigdy nic nie wiadomo, problemy bylyby MOŻE przy nastepnym wydawaniu wizy, a w USA na granicy raczej sie nikt nie bedzie się zajmowal tym co napisałas we wniosku. Jak masz dobry powód do zostania tak dlugo, kasę na pokrycie kosztów, pewnie nie będą robic problemow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o Work & Travel to musisz byc studentem jesli chcesz skorzystac z tego programu, jesli obronisz sie przed terminem wyjazdu nie jeses juz studentem. Jesli lecisz tylko na pare miesiecy wiza turystyczna wystarczy, a nawet jak bys chcial popracowac u znajomego to chyba nie bedzie cie pytal o pozwolenie na prace.

Ja staralam sie o wize w listopadzie zeszlego roku, wzielam ze soba dokumety swiadczace o moim zatrudnieniu, splacie kredytu za mieszkanie itd. ale nikt mnie o nic nie pytal, zapytali sie tylko dokad bede jechala i u kogo sie zatrzymam to wszystko, mysle, ze wazna jest pewnosc siebie i zrobienie ogolnie dobrego wrazenia, ze masz tu po co wracac i jedziesz tylko na wakacje, ja powiedzialam, ze jade na 5 tygodni a na lotnisku w stanach dostalam promese wjazdowa na 6 miesiecy. mozesz powiedziec, ze chcesz pozwiedzac i zrobic jakies zakupy :(

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...