Skocz do zawartości

Pomocy! Odmówiono Mi Wizy J1!


TomRz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Sprawa ma się następująco. Dziś idę przebukować bilet (na ok 15 czerwca) - to ostateczny termin w poniedziałek z rana miałem lecieć. W poniedziałek (18 maja) dzwoniłem do firmy w której opłaciliśmy program WAT z pytaniem kiedy będzie rozmowa itp. Powiedziano mi, że dostane koło środy (20 maja) meila z wstępnymi informacjami - meila nie dostałem więc wczoraj dzwoniłem ponownie. Chodziło mi głownie o jakiś termin kolejnej rozmowy w związku z tym, że dziś jest ostateczny termin kiedy mogę przebukować bilet. Przez 16 minut mówiono mi, że nie mam szans ze względu na szkołę i odebrałem wrażenie, że na siłę próbuje mnie się przekonać do zrezygnowania z ponownego starania się o wizę (można 2 - 3 razy ale nie 10 czy 20). Przez ten czas dowiedziałem się, że kolejna okazja do starania się o wizę to środa 27 maja. Mamy sobotę więc może jeszcze zdążę skompletować dokumenty- nawet nie wiem jakie... Wysłałem dziś meila do firmy z pytaniem jakie dokumenty trzeba na kolejną rozmowę mam nadzieję że w poniedziałek odpiszą i uda mi się do środy wyrobić. Do 15 czerwca może i trzeci raz jak będzie taka potrzeba...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...