Skocz do zawartości

Sponsorowanie Przez Obywatela. Czy Jest Możliwość W Polsce?


Rekomendowane odpowiedzi

Napiszę inaczej - możesz sobie składać skolko ugodno, tym bardziej że płacisz za ten przywilej słono (a nigdy tych pieniędzy nie odzyskasz, bo bulisz za rozpatrzenie dokumentów, niezaleznie od rezultatu). Ale petycje zostanie odrzucona. Bo nie masz podstaw do sponsorowania.

DOKLADNIE TAK. TY SOBIE MOZESZ SKLADAC CO CHCESZ, GDZIE CHCESZ, PLACIC ZA TO - A URZEDNICY I TAK ZROBIA SWOJE. GDYBY SAMO PRZYJECIE PETYCJI DO ROZPATRZENIA OZNACZALO GREEN CARD TO BYLOBY CUDOWNIE NA TYM SWIECIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
czyli jedyne co jest możliwe to złożenie podania przez ze mnie na córkę w ambasadzie lub konsulacie usa w PL? Jaka jest mniej wiecej szansa na dostanie jakies pozytywnej odpowiedzi?

TY DALEJ NIE ROZUMIESZ. TY MOZESZ ZLOZYC CO CHCESZ W AMABSADZIE, ALE TA PETYCJE BEDZIE DENIED. SZANSE SA ZEROWE.

GDYBYS TY MIESZKALA W USA NA STALE, ALE BYLA NP. OSTATNIE 7 MIESIECY W POLSCE BO SIE NP. LECZYSZ/JESTES NA WAKACJACH ITD. ITP. - WTEDY MOZESZ SKLADAC PETYCJE NA CORKE W POLSCE. ALE CORKA BEDZIE CZEKALA NA GREEN CARD PARE LAT I NAWET JESLI PETYCJA I-130 JAKIMS WIELKIM CUDEM PRZEJDZIE TO I TAK ZATRZYMA SIE W NVC ALBO W AMBASADZIE GDZIE POPROSZA O TWOJE PODATKI Z USA, KOPIE CZEKOW OD PRACODAWCY Z USA, KOPIE FORM W-2 BADZ 1099 Z USA - A TY TEGO MIEC NIE BEDZIESZ. TAKA SAMA SYTUACJA JESLI KTOS BY ZLOZYL PETYCJE W USA NA CORKE - TY NIE MASZ DOMICYLU W USA, NIE PLACILAS PODATKOW, NIGDY TU NIE BYLAS, I SPRAWA WYJDZIE NA JAW PRZY INTERVIEW. CZY MYSLISZ ZE POMOZESZ CORCE CZY RACZEJ ZASZKODZISZ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jedyne co jest możliwe to złożenie podania przez ze mnie na córkę w ambasadzie lub konsulacie usa w PL?

Mozliwe jest zlozenie ale znow stracisz czas i kase i podanie zostanie odrzucone,nie wiem czy dokladnie czytasz posty ale nic z tego nie wyjdzie co myslisz ..poczytaj dobrze posty Kariny i zobaczysz sama ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co proponujecie? Składać petycję? Czy może np. córka polecieć do USA z wypełnionymi przez ze mnie dokumentami i je tam złożyć na siebie? Czy da się coś zrobić? Może jakoś ominąć ten domicyl? Na stronie konsulatu USA w Polsce jest napisane cytuję : "Petycję należy złożyć w miejscowym Biurze Urzędu Imigracyjnego (USCIS). Nie można złożyć jej w Ambasadzie." Odnośnik do strony cytat To jak to w końcu jest? Kiedyś coś składałam na swoją córkę w ambasadzie po otrzymaniu obywatelstwa, ale przyszła odmowa LINK DO ZESKANOWANEGO LISTU : LIST

Dziękuję za odpowiedź.

JESLI KTOS MA 6 MIESIECY POBYTU W POLSCE TO MOZE SKLADAC PETYCJE W POLSCE, ALE I TAK PETYCJE JEST WYSYLANA DO USA I TAM JEST ROZPATRYWANA. I NICZEGO TO NIE PRZYSPIESZA. ALBO DRUGA DROGA - SKLADAC W USA - I TAK ROBI WIEKSZOSC OSOB. CZAS OCZEKIWANIA NA ROZPATRZENIE W TEJ KATEGORII, KTORA TY CHCESZ SPONSOROWAC, JEST KILKA LAT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...