Skocz do zawartości

Przesuniecie Daty Interview


kaskap18

Rekomendowane odpowiedzi

Bylam na spotkaniu poprzez Infopass. Stwierdzilam ze nie wytrzymam z czekaniem do poniedzialku wiec rano zamowilam nowego Infopasa i pojechalismy. Na miejscu w okienku Pani dopytala sie dokladnie kiedy mam ten wyjazd, kiedy interview i kiedy opuszczamy z mezem OK (nie pisalam o tym wczesniej, ale maz pracuje w USAF wiec czesto zmieniamy miejsca zamieszkania i w sierpniu tez mamy sie przeprowadzac). Bylam przekonana, ze kobieta poprostu patrzy, jak mogla bym sobie przebukowac bilet zeby przyjsc normalnie na rozmowe, lecz okazalo sie, ze chce nam pomoc znalezc najbardziej odpowiednia date na nowe interview po moim powrocie :) Powiedziala, ze ze zmiana daty nie ma problemu, tylko chciala by zeby na sie juz nie przedluzalo potem, wiec najlepiej jak bysmy mieli rozmowe zaraz po moim powrocie do US i jeszcze przed przeprowadzka, zebysmy nie musieli znowu przekladac rozmowy. Pani bardzo nas pochwalila ze jestesmy przygotowani i ze mamy odpowiednie dokumenty, ktorych potrzebuje (list z wytlumaczeniem dlaczego chce przesunac date rozmowy, ksero listu z USCIS z data Interview i ksero biletu lotniczego). Powiedziala mi ze mam czekac na info z nowa data, ktore nadejdze niedlugo poczta. Na koniec powiedziala mi zebym sie niczym nie przejmowala, zebym sie dobrze bawila w Polsce i najadla sie polskich pierogow, ktore ona uwielbia :) Juhuuuuuuuuuuu!!! Nie bylo tak strasznie! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radze Ci zebys poczekala do momentu az dostaniesz nowy list, a dopiero pozniej wyjechala. Od kobiety, ktora przyjmowala Cie przez Infopass nie zalezy czy Ci przesuna date czy nie - to zalezy od supervisora oficera imigracyjnego. Na pewno pomocne jest tu, ze maz pracuje w USAF i przeprowadzacie sie w zwiazku z jego praca, bo Twoj wyjazd do Polski nie jest emergency.

Poczekaj na list i wtedy kiedy bedziesz miala nowa date juz w rece - wyjedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kaskap18 nie wiem jak kto odebralas ale to byly odpowiedzi jak sie maja sprawy i na czym stoisz i lepiej takie cos uslyszec i wiedziec co dalej robic niz czytac i slyszec cos slodkiego a potem sie zastanawiac jak z czegos wyjsc jak mozna bylo tego uniknac.,...

Ja jestem zwolennikiem tej 1 wersji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Witam! :) Moze sie to komus przyda, wiec napisze jak sie skonczyla moja sprawa.

Bylam w Polsce. List o przesunieciu rozmowy przyszedl w polowie mojego pobytu w PL, wiec sie troche denerwowalam, ale wazne ze jest. Wczoraj wrocilam do USA na AP (wpuszczaja wszystkich ktorzy maja AP bez problemu, a bylo nas troche). Interview przelozone bez najmniejszych problemow (na kolejny tydzien po moim powrocie, jak to powiedziala Pani w Immigration Office i sie wywiazala). No wiec w czwartek idziemy na rozmowe i mam nadzieje ze tez bedzie wszytsko ok.

Pozdrawiam i dziekuje jeszcze raz za wszytkie odpowiedzi! Teraz zabieram sie za czytanie postow z serii jak przygotowac sie dobrze do interview! ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...