Skocz do zawartości

Mam Pytanie


elam

Rekomendowane odpowiedzi

w koncu dostalam wize imigracyjna troche sie przedluzylo........ale mam nawet dalam rade w ambasadzie w Londynie ze slaba znajomoscia jezyka.......jestem juz w Usa i mam pytanie jak dlugo teraz bede czekala za ta 2-letnia zielona karta?czytalam kiedys ze chyba juz po 2 tyg ktos dostal ale nie umie znalezc o tym postu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak nie ma zastoju to tyle miej wiecej wyjedzie czekania

Ale ostatnio mieli problemy i opoznienia w drukowaniu kart

teraz przy normalnym AOS approval podaja chyba ze karta dojdzie w przeciagu 60 dni

nie wiem czy przy wlocie na imigracyjnej byloby to szybciej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam ze dopiero teraz odpisuje. W ambasadzie w Londynie to byla tylko formalnosc.................5 min rozmowy z konsulem nic nie chcial ogladac zadnych dowodow ze sie znamy zdjec nic a nic......dwa pytania tylko zadal mi , jak dlugo znam meza i gdzie sie poznalismy i to wszystko, powiedzial masz wize :)) oddal oryginaly ktore wyslalismy do usa Po dwoch dniach dostalam przez kuriera paszport z wbita wiza i dokumenty zaklejone do emigracyjnego na lotnisku w usa

zapomnialabym o najwazniejszym dostalam juz po ponad 2 tygodniach Social Security ciesze sie bardzo.........ale nic poza tym zadnej karty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...