Skocz do zawartości

Polskie Prawo Jazdy W Usa - Problemy


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 39
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
A skad policjant wie gdzie ja mieszkam i czy przypadkiem nie mam dwoch domow w Washingtonie i NY i sobie dryfuje od miasta do miasta?

Mozesz tak sobie 'dryfowac" do usranej smierci

Adres masz na prawie jazdy i predzej czy pozniej jak bedziesz "dryfter" to cie ujaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Od kilku dni jestem w USA w Wisconsin. Dziś zostałem zatrzymany przez tutejszą policję do rutynowej kontroli. Wylegitymowałem się amerykańskim ID i polskim prawem jazdy. Policjant oświadczył że nie mogę poruszać się za pomocą polskiego prawka i wręczył mi wezwanie do sądu na 18 sierpnia i ewentualny mandat na 340$. Pytanie jest takie czy wyrobić sobie międzynarodowe prawko czy próbować zdawać tu obowiązujące? Czy każde z dwóch praw jazdy przekonają sędziego. Międzynarodowe dużo łatwiej zdobyć aplikacje wysyła się z domu przez internet a za amerykańskim musiałbym trochę pojeździć jeżeli w ogóle da się je zrobić gdyż mogą pojawić się problemy z tym że moja wiza J1 jest krótsza niż 4 miesiące.

Jestem w usa 4 lat i jezdze na polskim prawku mialem dwa wypadki (nie moja wina) i raz wyladowalem w sadzie bo powiedzialem policjantowi ze jestem turysta i jestem juz 5 miesiecy powiedzial ze do 3 miesiecy powinnem wymienic prawko na stanowe i wyslal mnie do sadu na pierwszej sprawie powiedzialem ze sie nie czuje winny no gilty wiec wystawili inna date do sadu.Potem poprosilem sedziego zeby mnie uniewinil bo bylem w zrobic stanowe a tam powiedzieli mi ze jako turysta moge jezdzic na polskim,oczywiscie to klamstwo,mowilem ze czesto przyjezdzam do usa i niechce miec zlego recordu i nastepnym razem wyrobie stanowe.Pokazalem mu polskie i powiedzial ze ok ,ani recordow ani ticketu.Za drugim razem tez przy wypadku pokazalem polskie te miedzynarodowe wogole ich nie obchodza i powiedzialem ze jestem dopiero 3 tygodnie to policjant powiedzial zebym wyrobil sobie stanowe jesli zamiezam zostac dluzej ,i to tyle,nie woze ze soba paszportu.Moje ID to polskie prawko....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...