Skocz do zawartości

Rozpatrywanie Petycji


Rekomendowane odpowiedzi

DONATA - ja miałąm składaną petycję w 2004roku w kwietniu!! Ja nie wiem ka<Stan Illinois>, ale papierki jak mi przychodzą to z New Hampshire...Tzn tak koperty są adresowane...Więc nie wiem

Jestem zielona ka skąd, po co, na co, jak, dlaczego :)

MIKEY - w grudniu nic nie dostałam, tylko w 2007 roku że nie mają wiz i trzeba czekać.

A dopiero teraz kilka dni temu, dokładnie dzień po mojej wizycie w Konsulacie po wize turystyczną<której i tak nie dostałam> wysłali papierki do mnie i do Sponsora<Taty> w USA.

Z tym, że do nie żadna opłata 400$ a zaledwie 70$

Więc nie wiem co za papiery

Mówisz, że akt urodzenia, ale oni go tam mają.. Tzn mój, bo Tata przy składaniu papierów brał nasze akty.

Więc Jeszcze raz będę musiała go wysyłać?

A jak jest z tym agentem, czy może go wypełnić osoba znajdująca się na terenie USA i wysłać go.. Czy ja osobiście muszę z PL go wysłać?

Agentem jednak będzie Tato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

Bylam dzis po akta urodzenia-zupelny-zaplacilam 33zl za szt.Tlumacz wzial 42zl za strone.

mikey78-czyli jesli moja Mama zostala poproszona o dostarczenie dokumentow to caly proces moze trwac mniej niz pol roku?

Zaswiadczenie o niekaralnosci????jej,nie wiem,czy teraz mam zalatwiac tez?nie pisala mi Mama,ze to tez teraz wiem tylko tyle,ze taki dokument wazny jest 6 miesiecy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym, że do nie żadna opłata 400$ a zaledwie 70$

Więc nie wiem co za papiery

oplata jest $70 PLUS $400. Najpierw placisz $70 a pozniej $400.

Mówisz, że akt urodzenia, ale oni go tam mają.. Tzn mój, bo Tata przy składaniu papierów brał nasze akty.

Więc Jeszcze raz będę musiała go wysyłać?

tak bedziesz wysylac raz jeszcze, nie ma znaczenia, ze juz wczesniej tata wyslal im kopie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze jeszcze do tego tematu zwiazanego z skladaniem papierow itp....potem trzeba bedzie isc do wyznaczonego przez ambasade USA lekarza.Czy jesli mam przed soba wedlug planow rok czy poltora do zakonczenia sprawy to sa jakies badania ktore moge zrobic zanim lekarz zleci?tzn.teraz czy za pol roku?jakies szczepienia...czy tez sa to badania ktore maja waznosc???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki serdeczne,karte szczepien MAM!!! :)

Teraz w takim razie musze zdobyc numer telefonu do takiego lekarza z ambasady...moze jeszcze lepiej by bylo gdyby jakis lekarz byl w okolicy Bydgoszczy...haha

chyba trzebaby bylo zadzwonic do ambasady usa i tam spytac dokladnie(chociaz wydawac te 4zl za minute to male szalenstwo)

moze jest ktos kto ma nr.tel.do takiego specjalnego lekarza :) ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 1 ten telefon za 4 zl nie jest do zadnej Ambasady,tam nie siedza zadni ludzie z Ambasady,,to sa tacy sami ludzie jak Ty-czy ja -aby zapisuja ludzi na rozmowy w sprawie rozmowy o wizy turystyczne i tyle ...

a co do lekarzy-przychodzi masz tutaj wykaz:

http://polish.poland.usembassy.gov/root/pd...-jul-2-2009.pdf

Informacja telefoniczna, wizy imigracyjne - Warszawa

+(48) (22) 625 10 42 - czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 ? 12.00 i 14.00 - 16.00.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...