Skocz do zawartości

Pomóżcie:(:(:(:(


angelp5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Proszę powiedzcie jak teraz żyje się w NYC. Raz już byłam w Stanach ale wtedy nie myślałam o stałym pobycie tam ale teraz mam taka możliwość tylko trochę się obawiam czy aby jest to odpowiedni moment na tak wielkie zmiany. Powiem tak nie mam zbyt dużo do stracenia ale i tak się zastanawiam nad tym wszystkim. Jak z pracą tym bardziej ze mój angielski jest średni. Proszę pomóżcie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

jak jestes ładna to sobie poradzisz ;)

a serio to czytać nie potrafimy w Tw.myslach i moze cos weicej o sobie napisz.

legalnie/nielagalnie

masz ssn? Praca na turystycznej? a moze masz GC , skończone studia z biotechnologi ?

ludzie bez tych informacji nie wiedza czy jedziesz sprzątać w NYC czy moze robic Phd z fizyki nuklearnej .

Ps. A jak chcesz czegos nowego to moze YMP do Kanady? wiza z pozwoleniem na prace na rok , ubezpieczanie zdrowotne itp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

legalnie, czy nie legalnie? masz tam kogos kto mogl ci pomoc, przynajmniej z poczatku ?

mam tam bliskiego przyjaciela i parę znajomych ale jestem zdania ze jak umiesz liczyć... licz na siebie. A jeśli chodzi o wizę to mam 10 letnią wizę turystyczną z czego parę lat już uleciało:)

Emmm... Trzeba mieć jakiś dystans do siebie... Pozatym nie naśmiewałem się z ciebie a z zabawnego błędu poprzednika -.-

co jak co ale dystansu to mi nie brakuje a już na pewno nie do siebie no ale skoro i tak nie polecasz stanów to niema o czym gadać pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...