Skocz do zawartości

Pomóżcie:(:(:(:(


angelp5

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ta rozmowa naprawdę ma sens? :)

NYC to stolica kulturalna świata, to że komuś może się tam nie podobać niewiele to zmienia.

BTW - teatry i insze przybytki kulturalne mają to do siebie, że nadają koloryt miastu i przyciągają ciekawych ludzi. Nawet jak się nie jest teatromanem to IMO warto wybrać miejsce które nie jest pustynią kulturalną, choć naturalnie są pewnie osoby które mają to gdzieś i mają do tego prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 52
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no wlasnie dajmy sobie spokoj nie ma sensu sie spierac

kazdy lubi to co lubi, jakby wszyscy lubili to samo i robili to samo swiat bylby nudny

dawid no na temat chcicago sie juz wypowiedzialem, podoba mi sie lepiej nic NYC choc nie jest to miejsce w ktorym chcialbym spedzic cale swoje zycie,

a Colorado tak samo, dla mnie to w zasadzie najlepszy stan do zamieszkania a to tylko dlatego ze lubie gory i wszystko co z nimi zwiazane, wielu pewnie nie podzieli mojej opini bo nie znosza gor, wola metropolie NY a nie male miasteczko gdzies w gorach gdzie mieszka moze kilkaset osob, no ale wlasnie kazdy lubi co innego i tak musi byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy później...
A co powiesz o Colorado i Chicago?

NYC nie za bardzo lubi turystów. Od kiedy pamiętam to te dni które były zarezerwowane dla przyjezdnych N.Yorczycy omijali szerokim kręgiem. Najpirew trzeba poznać to miasto, wiedzieć o czym mowa i wtedy docenić jego zalety. Ale to długa droga i wielu "ekspertom tutaj" odradzam wyrażania swoich opinii. To zdecydowanie jedno z najwspanialszych miast na świecie, między inymi dla tego że dla wielu tak nie dostępne!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...