Skocz do zawartości

O Wpisac W Ds-156k W Pytaniu O Dziecko?pomozcie


puma01

Rekomendowane odpowiedzi

witam w pytaniu 5. List name, date and place of birth of all unmarried children under 21 years of age co powinnam wpisac,gdyz mamy razem z narzeczonym coreczke ale ona ma obywatelswo takze amerykanskie, i nie chce zeby ja policzyli do income naszego co-sponsora? help

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w pytaniu 5. List name, date and place of birth of all unmarried children under 21 years of age co powinnam wpisac,gdyz mamy razem z narzeczonym coreczke ale ona ma obywatelswo takze amerykanskie, i nie chce zeby ja policzyli do income naszego co-sponsora? help

a kto ja utrzymuje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam w pytaniu 5. List name, date and place of birth of all unmarried children under 21 years of age co powinnam wpisac,gdyz mamy razem z narzeczonym coreczke ale ona ma obywatelswo takze amerykanskie, i nie chce zeby ja policzyli do income naszego co-sponsora? help

Ponizej fragment oswiadczenia jakie podpiszesz wypelniajac ten wniosek:

I understand that any willfully false or misleading statement or willful concealment of a material fact made by me herein may subject me to permanent

exclusion from the United States and, if I am admitted to the United States, may subject me to criminal prosecution and/or deportation

Myslisz, ze tak trudno bedzie ustalic ile masz dzieci?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie kwestionuje jej prawa do zycia w USA. Mam natomiast pytanie- na czyj koszt bedzie tam zyla? Jest sie w stanie utrzymac sama?

Doskonale wiesz ze nie i dlatego tez piszesz : "i nie chce zeby ja policzyli do income naszego co-sponsora".

Oczywiscie, ze ona nie potrzebuje sponsorowania na obywatelstwo-potrzebuje natomiast kogos, kto ja utrzyma i moim zdaniem nie wpisanie jej do wniosku jest podaniem nieprawdy. Zreszta zrobisz jak zechcesz.

Zapytalbym Karina - ona wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi nie chodzi o to ze chce to ukryc tylko ona ma OBYWATLSTWO AMERYKANSKIE i ma prawo zyc w USA i nie musi byc sponsorowana

i co z tego, ze ona ma obywatelstwo USA? Tu, w tym konkretnie przypadku, nie ma tez znaczenia kto ja utrzymuje (bo to osobna oczywiscie kwestia i Jim Bean ma racje, ze i tak bedzie ona wliczona jako czlonek rodziny do I-864, ktore jest wymagane w USA abys dostala green card) - tu jest pytanie o to aby wymienic wszystkie niezonate/niezamezne dzieci ponizej 21 roku zycia. Nie ma tu ani slowem wspomniane, zeby pominac dzieci urodzone w USA badz majace obywatelstwo USA.

Masz dziecko ponizej 21 roku zycia? Masz. To je wpisujesz. Jesli je pominiesz to mozesz miec bardzo przykre konsekwencje kiedy to wyjdzie podczas np. obywatelstwa badz ubiegania sie o legalizacje pobytu kiedy to dziecko bedzie widnialo na Twoim I-485.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...