Skocz do zawartości

Czy Jest Tu Ktoś Family Sponsored F1 I Inne Kategorie?


greg1031

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Wszystkie dokumenty juz wyslane i zatwierdzone.

Co teraz? Mam czekac na dalsze istrukcje? Powinnam cos dostac?

Czy moze sama powinnam juz zalatwiac lekarza itp?

Ile czasu jeszcze to moze potrwac?

Hej,

Jeśli wysłałaś DS-230 z dokumentami to czekasz.Możesz na infolinii sprawdzać czy Case completed. Pozatym jak będzie zakończona sprawa to nie będzie się można zalogować do systemu on-line, gdzie robione były opłaty. Po tym wszystkim dostaniesz Appointment Letter zaproszenie z datą interview w Ambasadzie. Wtedy dopiero robisz badania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok Greg,to czyli jak zamkna sprawe to tylko czekac na date interview w ambasadzie w polsce.Czy mozesz mi napisac czy ty dostales zaproszenie na rozmowe w sprawie wizy i ile czasu masz na wykonanie badan? Jak dlugo oczekuje sie na rozmowe z konsulem od czasu zamkniecia sprawy przez NVC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dostałem zaproszenie 2 marca a rozmowę mam 8 kwietnia, więc to jest czas na zrobienie badań, lepiej nie czekac na ostatnią chwilę.

Jak widzisz w moim podpisie sprawa zamknięta 14 stycznia a rozmowa 8 kwiecień. Trwało to dość długo bo Ambasada była załadowana. Zwykle rozmowa jest w dwa miesiące później po zamknięciu sprawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...