Skocz do zawartości

Czy Jest Tu Ktoś Family Sponsored F1 I Inne Kategorie?


greg1031

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

No i klapa. W ubiegłym tygodniu NVC powiedziało, że do 17 lutego powinienem dostać Interview Letter. Dziś zadzwoniłem i powiedzieli, że nie załapałem się na marzec... więc czekamy dalej, może w kwietniu się uda. Trochę długo. Tak jak obserwowałem to przeważnie dwa miesiące po zamknięciu sprawy ludzie mają interview, a mi jak narazie może w trzecim się uda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiscie Warszawa musi byc zaladowana...kilka innych konsulatow tez zwolnilo tempo ostatnio dlatego ze poprzesuwali ludzi do pracy na Haiti w trybie natychmiastowym wiec byc moze to wlasnie jest przyczyna. A poza tym ostatnio priority dates poruszaly sie bardzo szybko wiec pewnie oblozeni sa case'ami czekajacymi na interview. Wiem ze czekanie jest trudne ale za kilka tygoni juz wszystko bedzie za toba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i klapa. W ubiegłym tygodniu NVC powiedziało, że do 17 lutego powinienem dostać Interview Letter. Dziś zadzwoniłem i powiedzieli, że nie załapałem się na marzec... więc czekamy dalej, może w kwietniu się uda. Trochę długo. Tak jak obserwowałem to przeważnie dwa miesiące po zamknięciu sprawy ludzie mają interview, a mi jak narazie może w trzecim się uda. :)

No to u mnie pewnie bedzie podobnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...