Skocz do zawartości

Czy Jest Tu Ktoś Family Sponsored F1 I Inne Kategorie?


greg1031

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki :) sly6

Moje IV Fee już jest PAID

Teraz tylko pozbierać potrzebne dokumenty... Najdłużej będę czekał na zaświadczenie o niekaralności z Anglii (ok. 3 tygodnie)

Mam już do odbioru nowy paszport, czekałem tylko 10 dni w trybie zwykłym a miało być miesiąc, fajowo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Oki, no to mam pytanie.

Dotychczas w systemie IVR NVC podawało, że wysłało Packet of Information, którego jeszcze nie otrzymałem.

Natomiast NVC otrzymało moje I-864 (AOS) i zmianił się message na IVR:

NVC is awaiting for return of Biographic Data Form from... the Petitioner, once this packet is received allow 6-8 weeks for the reviewing all of your documentation then you'll be notified of the outcome of the review.

To chyba znaczy, że czekają na DS-230?

Czy to znaczy, ze zaakceptowali I-864 czy nie wiadomo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniliśmy do NVC,mają wysłać invoic do zapłaty na maila do naszej adwokat ( ona jest naszym agentem) .To już trzeci raz kiedy poradziliśmy sobie sami w sytuacji gdy adwokat mówił nam że nie wie co można zrobić. Tak że przestroga do wszystkich ,dobrze popytajcie zanim wynajmiecie adwokata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały Off-Topic. Na stronie USCIS znalazlem info o dopuszczalnych wzorach I-864

Edition Date : 10/18/07, 11/01/06 editions can be used, no other edition accepted.

http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/men...00045f3d6a1RCRD

Czy jest to sztywna reguła? Czy można spodziewać sie problemow jezeli wysłałem wzór 01/15/06 ???

Czy 'strachy na lachy' ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powoli bedę się brał za wypisywanie DS-230 i tak przeglądając zapewne nie zmieszczę wszystkiego na formularzu odpowiadając na pytania o zatrudnieniu i wcześniejszych wizytach w USA.

Zgodnie z instrukcją znajdującą się na formie:

"If there is insufficient room on the form, answer on a separate sheet using the same numbers that appear on the form. Attach any additional sheets to this form."

Jak postępowaliście i jak to rozumieć...? Czy zacząć odpowiedź na formularzu i dokończyć na dodatkowej kartce czy całą odpowiedź umieścić na dodatkowej kartce?

Wiem, że może to głupie pytanie, ale tutaj jest tak ze wszystkimi naszymi wątpliwościami, a nie chce żeby było źle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...