Skocz do zawartości

Czy Jest Tu Ktoś Family Sponsored F1 I Inne Kategorie?


greg1031

Rekomendowane odpowiedzi

Zalezy jaka droga bedziesz robila oplate...money order czy przez internet?

informacje co trzeba zalaczyc do DS230 znajdziesz tu:

http://travel.state.gov/visa/immigrants/info/info_3195.html

albo przeszukaj forum bo juz na pewno gdzies o tym pisalismy

MIKEY - dziękuję Ci ślicznie!! :-)

Hmm, ja już myślałam, że opłata poszła a tu niestety ;(

A czyli najpierw opłate zrobić.

A następnie Ds230 wysłać + dokumenty jakie potrzeba, czy podali dokładnie o jakie dok im chodzi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam mam pytanie a mianowicie mój mąż złozył petycje imigracyjną na mnie i nasza córkę odesłałam juz dokumenty dotyczące wyboru agenta nastepnie mój mąż wpłacił 480 $ na mnie i córkę (było to we wrześniu) ile to jeszcze potrwa czy to normalne że trwa to tak długo?? proszę o odpowiedz! Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie a mianowicie mój mąż złozył petycje imigracyjną na mnie i nasza córkę odesłałam juz dokumenty dotyczące wyboru agenta nastepnie mój mąż wpłacił 480 $ na mnie i córkę (było to we wrześniu) ile to jeszcze potrwa czy to normalne że trwa to tak długo?? proszę o odpowiedz! Pozdrawiam!

Jestem w tej samej sytuacji (maz rezydent zlozyl na mnie i corke petycje)

W listopadzie oplacil 800$ za nas dwie wiec czemu u Ciebie oplata wyniosla 480$?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypomnijcie mi pliz w jaki sposób mozna sprawdzic status I-864. Widze ze greg1031 jakos sprawdzasz. Oczywiscie na maila tez moge poczekac, ale ...

Faktycznie tylko u operatora czy zaakceptowali. Ja tego nie robiłem. Mam tylko datę doręczenia przesyłki do NVC. Natomiast niedawno przysłali mi mailem Checklist Cover Letter w którym piszą, że otrzymali ode mnie dokumenty, ale brakuje im jeszcze DS-230... którego jeszcze nie wysłałem, bo czekam na zaświadczenie o niekaralności z Anglii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mam duplikaty invoice do zaplaty i mam pytanie - jak dlugo od zaplacenia tych 400 $ czekaliscie na DS -230?

Nasza adwokat zazyczyła sobie za wypełnienie DS-230 po 300$ od osoby tak że muszę zrobić to sama .

Przez swoja niekompetencje przedłużyła sie nam cała procedura o prawie 1,5 roku a ona teraz chce od nas 1500 $ za wypełnienie 5 formularzy.

Tak że bede teraz często zaglądać na forum............... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...