Skocz do zawartości

Czy Jest Tu Ktoś Family Sponsored F1 I Inne Kategorie?


greg1031

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Musi być Zupełny... upewnij się jakie jeszcze dokumenty nie znam Twojej sprawy :)

Tu poczytaj http://travel.state.gov/visa/immigrants/info/info_3190.html

Pamiętaj, że NVC pisze by nie wysylac nic bez ich zawiadomienia, na forum radzą inaczej ;) i to ponoć jest OKI

Pozatym nie wiem co piszą na tym Cover Sheet po zapłacie $400 może to jest to zawiadomienie by wysyłać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje bardzo za informacje przestałam sie denerwowac i wiem co teraz mam robic a więc kontaktuje się z meżem aby wybral to cover sheet i wyslal mi ja to wypełnie odeśle jemu by on wysłal to dalej. Sama zajme sie kompletowaniem potrzebnych dokumentow :) a tak dla pewności wszystkie dokumenty czyli akt o niekaralnoiści itd trzeba przetłumaczyć na angielski ?? proszę o odpowiedź. ;) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po jakis 3 dniach roboczych od zapłaty tych $400 pobiera sie ze strony gdzie bylo placone (jesli placone bylo on-line) taka strone tytułową Cover Sheet. Nalezy wypelnic DS-230 (nie podpisywać) part 2 i do tego zalaczniki zależy od sprawy kopia paszportu, akt urodzenia, akt małżeństwa, zaświadczenie o niekaralnosci z warszawy i każdego kraju w ktory sie bylo ponad pol roku itp wszystko przetłumaczone z dodatkowa kopia kazdego papierka. Wyslac nalezy na adres podany na tej kartce Cover Sheet. Do tego 2 zdjecia wizowe.

Na stronie NVC piszą, żeby to zrobić gdy zawiadomią na VisaJourney radza by wysylac gdy ma się juz ten Cover Sheet za opłatę $400.

http://travel.state.gov/visa/immigrants/info/info_3190.html

tzn., że po tym ja kwyśle DS- 230 to napisza mi date spotkania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn., że po tym ja kwyśle DS- 230 to napisza mi date spotkania

Jesli Affidavit of Support I-864 z dokumentacja podatkowa jest zaakceptowany przez NVC to po odeslaniu DS230 i wszystkich wymaganych dokumentow po ok 1-2 tyg NVC zamknie case (case completed) i poda ci termin na interview. Jesli maja twoj email to wysla zaproszenie elektronicznie a jak nie to zwykla poczta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również dziękuje bardzo za informacje przestałam sie denerwowac i wiem co teraz mam robic a więc kontaktuje się z meżem aby wybral to cover sheet i wyslal mi ja to wypełnie odeśle jemu by on wysłal to dalej. Sama zajme sie kompletowaniem potrzebnych dokumentow :) a tak dla pewności wszystkie dokumenty czyli akt o niekaralnoiści itd trzeba przetłumaczyć na angielski ?? proszę o odpowiedź. ;) pozdrawiam

Lepiej przetłumaczyć wszystko, niż za mało ;) Do każdego oryginału musi być załączona kserokopia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśłi ktoś będzie potrzebował zaświadczenie o niekaralności z Anglii to mogę podpowiedzieć jak to zrobić, bo sam będę takie załatwiał.

Pisać do mnie śmiało :) co wiem to powiem

Szczegóły po angielsku można znaleźć tu http://www.acpo.police.uk/certificates.asp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...