Skocz do zawartości

Czy Jest Tu Ktoś Family Sponsored F1 I Inne Kategorie?


greg1031

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 203
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

wielkie dzieki za informacje jak wyglada rozmowa z konsulem! uff, rzeczywiscie wyglada to spokojnie i prosto.

dobrze, ze mozna zostawic telefon komorkowy u ochrony w ambasadzie (na stronie ambasady jest informacja, ze nie powinno sie zabierac ze soba telefonu do ambasady) - to tylko taka uwaga techniczna.

Mam pytanie - czy konsul sugeruje czy rozmowa ma byc w jezyku polskim czy angielskim? czy zawsze rozmowy sa po polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly - a wiec zobaczy sie podczas rozmowy jak wygodniej konsulowi, itp. w jakim jezyku rozmawiac. Mam teraz ponad miesiac na przygotowanie sie do interview. Czytam i czytam posty na forum i jak na razie wyglada to spokojnie. Tylko jakos tak napiecie wzrasta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greg czemu tak pozno ;)

Jesli u mnie 26 maja wszystko bedzie OK to bedziemy sie starac o wylot w czerwcu ;)

Na razie dzis jestem po badaniach ;) Bylam u bardzo sympatycznej Dr na Hozej :)

Kamia, wlasnie wybieram sie to tej samej Dr na Hozej. Wszystko co mi powiedziala, to zeby wskoczyc na badania na Warynskiego (przeswietlenie i krew). Czy mozesz podpowiedziec jak wygladala rozmowa z Dr? tzn. jak wygladala sprawa ze szczepeniami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamia, wlasnie wybieram sie to tej samej Dr na Hozej. Wszystko co mi powiedziala, to zeby wskoczyc na badania na Warynskiego (przeswietlenie i krew). Czy mozesz podpowiedziec jak wygladala rozmowa z Dr? tzn. jak wygladala sprawa ze szczepeniami?

Koniecznie wez karty szczepien wszystkich ,ktorzy staraja sie o wize. W moim przypadku byla to karta moja i coreczki

Wczesniej szczepilam sie na tezca i musialam miec zaswiadczenie. Wiec ewentualne zaswiadczenia o szczepieniach tez wez.

Powiedziala mi jakie beda potrzebne szczepienia dla corki do szkoly, ale to juz mozesz zrobic na wlasna reke tu, albo jak juz wyjedziesz.

Pani Dr byla przesympatyczna! Pytala o operacje,wzrost,wage,przebyte choroby itp

Spotkanie calkiem bezstresowe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inezand, kamia - bardzo dziekuje za podpowiedz. Udalo mi sie znalezc zaswiadczenie o szczepieniu na zoltaczke A/B ale niestety mam problem ze zlokalizowaniem zaswiadczen z innych szczepien....eeehhh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...