Skocz do zawartości

Czy Jest Tu Ktoś Family Sponsored F1 I Inne Kategorie?


greg1031

Rekomendowane odpowiedzi

Wreszcie :D

Nie moge w to uwierzyc ,ze juz....

Dzis DHL przyniosl zolte koperty.

Do Wa-wy jezdzilam w tamta srode i pozniej jeszcze w piatek dowozilam dokumenty (mialam male problemy,bo to dzien zamkniety ,ale sie udalo jak widac)

W ambasadzie Pani konsul spytala mnie tylko kiedy zamierzam jechac wiec odpowiedzialam,ze jak najszybciej i koniec rozmowy.

Oczywiscie musialam zlozyc podpisy i zlozyc przysiege ,ze w dokumentach jest zawarta sama prawda :D

Lece w piatek za tydzien :)

Dziekuje Wam wszystkim, zwlaszcza Gregowi ,bo dzieki niemu wiele sie dowiedzialam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 203
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 tygodnie później...
Ile zabieraliscie dodatkowych zdjec na wizyte w konsulacie? Nie mam zadnych informacji w liscie z NVC na temat konkretnych ilosci.

I jeszcze checklist:

paszport

list z NVC

koperta od lekarza

oryginaly brakujacych dokumentow

zdjecie

zdjęcia były wysłane do nvc, wiecej nie wymagali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące później...

"Czy Jest Tu Ktoś Family Sponsored F1 I Inne Kategorie?..."

Jak w temacie...Moja kategoria to F2A, sponsor -mąż. Pierwszy dokument I-130 wysłalismy w czerwcu tego roku, NOA1 otrzymaliśmy zdaje się, że 10 czerwca, wczoraj otrzymaliśmy NOA2 - nieco ponad 4 miesiące ( a pomyśleć, że było 5 lat). Tak więc zaczyna się cała procedura i mam nadzieję, że już niedługo wyjadę na stałe. Dziękuję wszystkim forumowiczom za umieszczanie tu cennych uwag dotyczących sponsorowania rodzinnego, a zwłaszcza wielkie dzięki dla Grega - super opis całej procedury - myślę, że z takimi wskazówkami nie będę miała żadnych problemów. Trzymam kciuki za innych, którzy są w podobnej sytuacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące później...
Swoją przesyłkę wysłałem Pocztexem... 100zł

ja też wysłałem pocztexem, mam potwierdzenie odbioru przez NVC 10 stycznia 2011

W moim przypadku 12 dni!

2010-01-16 : AVR: Your case was completed on January 14th, 2010

ja juz czekam 31 dni i jeszcze nie dostałem na maila: Your case was completed...

czemu czekam tak długo skoro inni mają zaraz zamykane sprawy, gdy tylko NVC otrzyma dokumenty??

moja kategoria to F4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siostra wysłała do NVC maila z zapytaniem o numer naszej petycji i właśnie przyszła odpowiedź:

Dear Sir/Madam:

Your inquiry has been received at the National Visa Center (NVC).

The applicant's name has been placed on the list of documentarily qualified cases awaiting the availability of visa numbers under the numerical limitations prescribed by statute. The designated representative of this case (applicant, petitioner, or attorney) will be notified of an appointment date as soon as the numbers have been received. The applicant should NOT make any travel arrangements, sell property, or give up employment until the US Embassy or Consulate General has issued a visa.

An immigrant visa is usually valid for six months from the date it is issued. It may be used to apply for admission into the United States any time during its validity.

moje nazwisko zostało umieszczone na liście oczekujących...czyli czekamy dalej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...