Skocz do zawartości

Czy Jest Tu Ktoś Family Sponsored F1 I Inne Kategorie?


greg1031

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 203
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Szanowni współtowarzysze trosk i niepokojów!!!

GAME IS OVER!!!

W dniu wczorajszym w Ambasadzie w Warszawie po blisko 10 latach zakończyłem procedurę petycji w kategorii F3 !

Ostatnia prosta była idealnie gładka, równa i luksusowa. Sama przyjemność.

Niniejszym składam ogromne podziękowania Wam wszystkim, którzy opisując na forum swoje perypetie, wątpliwości i sukcesy - byli dla mnie niewyczerpanym źródłem wiedzy i inspiracji - niczym Encyclopaedia Brittanica :) Szczególnie uniżone pokłony dla Kariny - za wyjasnianie wątku assets (z którego co prawda finalnie nie skorzystałem, ale wartosc tej wiedzy była dla mnie bardzo duża), dla greg1031 - za totalne FOLLOW-ME :lol: Jechałem za nim równo jak po sznurku ... :) , dla sly6 - za permanentną czujność i kompetencję, i dla WSZYSTKICH z Was którzy śledzili moje wpisy, angażowali sie czynnie lub biernie...

DZIEKUJE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promysl gratuluje! kiedy lecisz?

As late as possible :) Za duzo obowiazkow biezących. Mysle ze dopiero jesienią...

a to gratuluje :lol:

napisz moze cos wiecej o samej rozmowie,,jak bylo

1) Zero niespodzianek.

2) Sprawdzenie dokumentacji przez Panią asystentkę. Czy wszystko jest kompletne i wg standardow. Padło pytanie o poprzednie wizyty, ich długość i ewentualne przedłużanie. A ze takowe było, to padło pytanie czy mam jakies dokumenty na ich legalizacje. Miałem. Pytanie o sponsora i o joint sponsora. O dzieci i małzonke.

3) Wszystko kompetentnie i urzędniczo rzetelnie.

4) Skanowanie odcisków do bazy biometrycznej.

5) Rozmowa z Panią konsul zupełnie luźna i przyjemna. Przysięga. Odcisk palca. Uprzejmości. Podpis II formularza. Rozmowa o planowanym terminie wyjazdu i okolicznosciach okołodecyzyjnych ... Uprzejmosci. Usmiechy. Wspomnienia kto i kiedy ostatnio był w Chicago. Pani konsul 6 lat temu, ja w sylwestrowa noc 1999/2000 i instrukcja dotyczaca przesylki DHL. Usmiechy. c.d.

6) That's it. Thank you. Bye.

7) Thank you. Have a nice day. Bye.

8) Exit.

Wszedłem ok 8:40 wyszedłem ok 11:30. Ok 10 osób PL, reszta z utraconych Kresów (oni mają loterię).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No świetnie, to chyba rozmawiałeś z tą samą co ja bardzo sympatyczna. Co do wyjazdu u mnie podobnie. Im później tym lepiej, mam już bilet na 20 września, ślub siostry zaważł. Jednak zastanawiam się chwilami by wyskoczyć jeszcze w lipcu :) i przylecieć na ślub. Boję się, że jak polecę na ostatnią chwilę to znów wybuchnie wulkan i nie będę mógł lecieć, a wtedy wszystko przepadnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...