Skocz do zawartości

Szczepienia


pelasia

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

masz racje, wlasciwie tez bylam troszke zdziwiona. Podejrzewam ze jest to bardzo delikatna prawa ktora podchodzi pod dyskryminacje zdrowotna co niekoniecznie idzie w parze w prawem, wiec staraja sie jakos znlesc bezpieczne"pomiedzy". Z innej strony jakby na to nie patrzec osoba z HIV z GC czy bez niej bedzie zarazac/lub nie tyle samo osob. Nikt cie o kartoteke zdrowotna nie pyta przy staraniu sie o wize wiec moze stwierdzili ze nie ma wielkiego znaczenia lub % starajacy sie o GC seropozytywnych jest tak maly ze niekoniecznie widza w tej kwestii problem. Tak czy inaczej podobno maja nie wymagac tego testu ale wszystko okaze sie w praniu.

pozdrawiam

p.s A tak nawiazujac do tematu to cala procedura lekarska kosztowala mnie $473

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Drodzy jestem w polowie procesu o AOS. Czasam warto zasiegnac jezyk, podzwonic. Wielu z nas ma problemy finansowe i lekarz potrafi skasowac 500$. Znalazlem lekarza w Chicago ktory robi badania w 2dni i do tego zamyka sie koszt w 120-150$ Bardzo przyjemny czlowiek, w czasie badan ktore przebiegaly bardzo przyjemnie poznalem cala historie jego zycia, ba ma znajomego ktory ma takie samo nazwisko jak ja :)) Dla zainteresowanych moge podeslac Adres i No telefonu- nie wiem czy na forum moge to wkleic.

Pozdrawiam i bardzo dziekuje wszystkim za cenne wskazowki.

Bardzo dziekuje Szanownej Pani Karinie za ogromna pomoc i wyprostowaniu popelnionego bledu (RFE podpisy- glupi blad)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

promilm jesli za tego lekarza reczysz oraz tez wiesz ze dla 2-3 osoby bedzie taki sam( sa przypadki ze dla kogos dana osoba jest dobra a 2 osoba dostaje po tzw dup...)to mozesz komus takie cos podawac na pw lub w dziale ogloszenia ale napisz do Admina jak kto widzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mieszkam w Indianie a przypadkiem znalazlem sie w Chicago i od bezinteresownej osoby dostalem informacje i adresy do dwoch lekazy z adnotacja ten bierze wiecej ten mniej.... Wybralem tego tanszego. Robi podstawowe brakujace szczepienia- w/w wieku i test krwi. Po dwoch dniach sprawdza czy szczepionka sie przyjela. Wizyta przebiega bardzo sprawnie i przyjemnie :) Mysle ze moge go polecic - zaznaczam ze nie mam zadnych z tego profitow, warto zaoszczedzic 300-400$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...