Skocz do zawartości

Problemy Ze Sponsorem - Kilka Pytan O Sponsora Emeryta I Takie Tam Podpowiedzi


czypar

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 lata później...

Gdybyscie mogli mi pomoc rozwiazac sytuacje bylabym wdzieczna.

Moja Mama 2 lata temu byla moim sponsorem w kategorii F1.

Obecnie ma byc sponsorem mojej siostry i jej 2 dzieci.

Moja Mama obywatel Usa jest w tej chwili emerytem pobierajacym swiadczenia emerytalne Polskie i Amerykanskie.

Moje pierwsze pytanie brzmi:

-czy w dochody potrzebne do sponsorowania mozna wlaczyc Polska emeryture?

inne moje pytania dotyczace tej sprawy to:

-czy gdyby zabraklo dochodow to ja jako osoba ktora sama jestem sponsorowana przez moja Mame moge byc wspolsponsorem mojej siostry?

Posiadam wlasny dom i zarobki od poltora roku.

Kolejna sprawa to:

-czy dokumenty AOS zmienily sie przez ostatnie 2 lata,czy sa to formy 1864 oraz 1864A ??

jesli nie,to czy w punkcie 24 jako obecny income wpisuje sie srednia roczna czy nalezy dokladnie policzyc

Pomozcie ludzie kochani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani ludzie cos odpowiedza ..

Mozesz byc sponsorem swojej siostry tzn pomoc Mamie swoimi zarobkami jak juz zarabiasz.

Mozecie tez kogos poszukac tez innego..

co sie wlicza to

http://travel.state.gov/visa/immigrants/info/info_3183.html

na stronie zobaczysz czy sie te formy zmienily jak I-864 i I-864 A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyscie mogli mi pomoc rozwiazac sytuacje bylabym wdzieczna.

Moja Mama 2 lata temu byla moim sponsorem w kategorii F1.

Obecnie ma byc sponsorem mojej siostry i jej 2 dzieci.

Moja Mama obywatel Usa jest w tej chwili emerytem pobierajacym swiadczenia emerytalne Polskie i Amerykanskie.

Moje pierwsze pytanie brzmi:

-czy w dochody potrzebne do sponsorowania mozna wlaczyc Polska emeryture?

teoretycznie tak, praktycznie bedziecie mieli wiecej problemow (plus strata czasu) niz to warta

inne moje pytania dotyczace tej sprawy to:

-czy gdyby zabraklo dochodow to ja jako osoba ktora sama jestem sponsorowana przez moja Mame moge byc wspolsponsorem mojej siostry?

mozesz jesli masz juz fizycznie green card w rece, jakkolwiek Mama nadal wlicza Ciebie jako osobe sponsorowana, bo nie wygaslo jej sponsorowanie wzgledem Ciebie

Posiadam wlasny dom i zarobki od poltora roku.

Kolejna sprawa to:

-czy dokumenty AOS zmienily sie przez ostatnie 2 lata,czy sa to formy 1864 oraz 1864A ??

dokumenty az tak sie fizycznie nie zmienily, zmienilo sie, ze teraz NAPRAWDE sprawdzaja czy spelnia sie wymogi finansowe i jesli nie, badz jesli sa jakies bledy, badz jesli aplikant interpretuje po swojemu dany przepis - wtedy przysylaja RFE. Dlatego tyle osob ma teraz problem ze znalezieniem wspolsponsora.

jesli nie,to czy w punkcie 24 jako obecny income wpisuje sie srednia roczna czy nalezy dokladnie policzyc

oblicza sie dokladnie na podstawie okreslonych dokumentow

Pomozcie ludzie kochani!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...