Skocz do zawartości

Badania


blackout

Rekomendowane odpowiedzi

Dzwonilam dzis do lekarza (na Hozej) umowic siebie i corcie na badania lekarskie.

Myslalam,ze bedzie dluzszy okres oczekiwania ,a tu raptem na 19 kwietnia ;)

Co prawda wizyte w ambasadzie mamy na 26 maja ,ale bede juz miala z glowy.

Dobra, ja nie o tym.

Chodzi o to ,ze gdy spytalam co musze miec ze soba to uslyszalam ,ze miedzy innymi musze miec ze soba juz wyniki badan.

To ,ze ja musze zrobic RTG i testy na kile, Hiv to wiedzialam.

Tylko bylam przekonana ,ze 5 letniego dziecka to nie dotyczy :) Przy spisie lekarzy wyczytalam,ze takie male dzieci to nieobowiazuje.

Dzwonilam rowniez do laboratorium analitycznego na Warynskiego 9 i tam Pani nie potrafila mi udzielic wlasciwej odpowiedzi ;)

Wiec jak to jest? Czy 5 letnie dziecko musi takze robic testy na Hiv i kile oraz RTG :P ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

hejka...rowniez mam wyznaczony termin interview w ambasadzie i wlasnie bede rezerwowac termin wizyty lekarskiej (Warszawa). Wole to wszystko zrobic jak najszybciej - badania lekarskie, aby na spokojnie czekac na rozmowe w ambasadzie.

Zastanawia mnie tylko, czy jesli juz mialam robione w poprzednich latach szczepeinia na zoltaczke A/B to czy musze raz jeszcze przez to przechodzic? (moge udokumentowac lekarzowi, ze juz przez to przechodzilam).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...