Skocz do zawartości

Cofniety Na Lotnisku.


lisokoks

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 45
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie dostalem zednego zakazu, bo sam podpisalem, ze dobrowolnie opuszczem Kande. Mialem tez inna opcje zadz po prawnika, ale to by trwalo nawet do paru tygodni. Nie bede siedzial w wiezieniu pare tygodni, aby zobaczyc Toronto:) Wiec moge leciec do Kanady, tylko najlepiej abym odczekal jakis czas, a jak juz polece to musze byc przygotowany. Bede musial miec sporo papierow ze soba, np, ze mam dom na siebie lub jakas dzialke, stala prace. Jak juz bede sie wybieral to pojde najpierw do konsula, aby dostac wisa, bo jak sie uda to bede mial wieksza szanse sie dostac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dostaniesz taka wize w Ambasadzie..w czasach dawnych z wizami nie bylo dobrze a teraz,,,zobacza Twoj rekord ktos i moze byc roznie

no ale idz ,,moze Ci sie uda...

fakt ze wyjechales sam ale to juz zostalo w papierach i jak nie masz zakazu to bedziesz miec pod gorke,,kazda taka osobe oglada sie dokladnie zanim sie da wize lub tez wpusci na teren Kanady..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dzwonilem do ambasady Kanadyjskiej w Warszawie i powiedzieli mi, ze nie daja wiz to paszportow biometrycznych. I nawet gdyby dawali to one sa tylko potrzebne aby wsiasc do samolotu ktory leci do Kanady...

Pytanie teraz czy jesli wezme wszystkie dokumenty ze soba i bede gotowy w 100% na rozmowe na lotnisku w Kanadzie to czy mnie wposzcza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt tego nie wie i nie bedzie wiedziec

jak chcesz to lec i probuj...

Bo jak zle popadniesz to zostaniesz odeslany lub tez bedziesz musial zaplacic tzw kaucje ,,ze jak wrocisz na czas z Kanady to Ci ja zwroca..

gdzies tutaj byl taki artykul ze chlopak lecial i go zawrocili za 2 razem,,bo znow wyszlo ze cos nie gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze coś dodam odnośnie posiadanej przy sobie gotówki.

Dodam tylko, że to moje subiektywne zdanie.

Jak ktoś wybiera się na 2 tygodnie i zabiera ze sobą $3000, to dla mnie jest to podejrzane.

Zwłaszcza wtedy, kiedy jedzie do rodziny.

Ja właśnie szykuję się do wyjazdu na dwa tygodnie do Stanów i zabieram ze sobą mniej niż $800 w gotówce. Wszystko mam opłacone, hotele, samochód, bilety do różnych atrakcji kupione, więc taka ilość gotówki jest bardziej niż wystarczająca. Poza tym bałabym się brać więcej. Karta jest bezpieczniejsza.

Ale to tylko moja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie zrozumiałeś.

To nie chodzi o to, że oni mają Polaków za biedaków, ale po co komu taka kasa, jeśli jedzie tylko na dwa tygodnie?

Czy Ty myślisz, że ichniejsi bogacze mają portfele wypchane gotówką?

Dla nich to nie jest normalne noszenie takiej ilości gotówki przy sobie. Mają plastikowe pieniądze.

Noszenie takiej kasy przy sobie jest niebezpieczne. I może wydać się podejrzane.

To wszystko.

Nie dorabiaj do tego ideologii, że mają Polaków za biedaków... To zupełnie nie o to chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialem tez karty kredytowe, ale chcialem miec gotowke na zakupy. Bo w polsce zarabiam cash. W sumie to wszystko zle wyszlo, zle do tego podeszlem. To jest tak, ze jak ktos leci na czarno do roboty w Kanadzie to przygotuje sobie gatke w 100%, a tak jak ja polecialem na pewniaka na 2 tyg wakacji to wlansie myslalem, ze nie moga mnie cofnac, a jednak....mam nadzieje, ze jak polece np we wrzesniu lub pazdzierniku i bede przygotowany na kazde pytanie to mnie wposzcza, ale zadnej gwarancji nie mam. Bo teraz to bede bardzo przeswietlony, wiec musze byc gotowy.

Jedyny plus to, ze polece na jesien, to moze juz nie pomysla, ze lece na sezon do pracy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co pisales na tym forum to chyba nie leciales turystycznie to raz

nie wiem co Ty czytales na forum ale jest temat o zawracaniu ludzi i jesli sadziles ze Cie bez problemu wpuszcza to masz juz odpowiedz ze tak nie jest,,tak samo bedzie kiedys z USA ze beda zamiast wracac ludzi z Ambasady to z lotniska w USA..

Mozesz myslec ze niby nie lecisz do pracy ale to i tak nic moze nie dac,,dla nich czy lecisz na wiosne,lato,zime to lecisz do pracy lub tez aby zostac nielegalnie,,jesli tak by bylo latwo wleciec w okresie jesieni-zimy to wszyscy by tak lecieli .

I teraz chcesz leciec na jesieni to lec,masz cos wziasc to wez ale i tak od Twoich odpowiedzi,zachowania wszystko zalezy...

ps ciekawie piszesz ze bedziesz przygotowany na kazde pytanie,,kiedys tez tak sadzilem i raz nie zle musialem sie naglowic z odpowiedza bo ciekawe padlo pytanie...

a teraz powiedz co sie pytali tego Wujka,jakie pytania mu zadawali ?i gdzie sie myliles z nim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...