Skocz do zawartości

Polskie Alkohole W Usa


Miromat

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nie wiem jak jest w Denver, pewnie jest inaczej, ale w NYC ptasie mleczko jest dostepne, i nie raz jest tańsze niż w Polsce. Inne Wedlowski słodycze może nie sa tak popularne i warto je mieć. Jesli chodzi o alkohole to Żubrówka jest dość poszukiwana, ta którę sprzedają w USA jest trochę inna, inna butelka i troche inny smak (albo to tylko moje subiektywne wrażenie). Część ludzi chwali sobie "Krupniok", czy jak to się nazywa, nie pamiętam dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polskie wódki są najpopularniejsze w Stanach? Chodzi mi o takie, które można kupić w amerykańskich sklepach. Chciałbym coś zabrać ze sobą, ale nie chciałbym wziąć flaszki, którą tam można kupić w każdym sklepie. Jadę do Denver, dużego skupiska polonii tam nie ma, więc i polskie sklepy też nieliczne. Dlatego pytam o sklepy amerykańskie.

Propnuję wziąć polskie piwo, wódkę jaką byś nie wziął to i tak będzie ona lepiej smakowała bo Polska. Ja wiozłam (na zamówienie), gorzką żołądkową, czekolady wedlowskie, michałki, herbatę lipton, piwo, suszone grzyby i kiełbasę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, ze może.

Ja jednak nie leciałam bezpośrednio do USA, tylko raz przez Monachium - Lufthansą, a raz przez Amsterdam - KLM i w obu tych liniach dostałam druki w samolocie.

Zresztą - tak jak mówią inni - druki można też dostać na lotnisku docelowym i tam je wypełnić, i dopiero potem stanąć w kolejce do immigration.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polskie wódki są najpopularniejsze w Stanach? Chodzi mi o takie, które można kupić w amerykańskich sklepach. Chciałbym coś zabrać ze sobą, ale nie chciałbym wziąć flaszki, którą tam można kupić w każdym sklepie. Jadę do Denver, dużego skupiska polonii tam nie ma, więc i polskie sklepy też nieliczne. Dlatego pytam o sklepy amerykańskie.

Witaj...nie wiem jak jest w Denver,ale np w Chicago jest potezny wybor wodek...a polski spirytus jest tanszy niz u Polsce.Mysle,ze po prostu flaszke mozesz potraktowac typowo jak prezent ...i koniec.Swiat jest maly i chyba prawie kazdy towar powtarza sie dzisiaj w sklepach.Zarowno w Polsce mozesz kupic zagraniczne rzeczy.Pozdrawiam milego pobytu w Usa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...