Skocz do zawartości

Badania Do Gc Bedąc W Usa


kopan

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki, tak tez zrobie.

A generalnie draza temat matki dziecka typu czy opieka nad dzieckiem pozostaje itd zwlaszcza po malzenstwie.?

Nie bede ukrywal ze slub bedzie dla papierow i kazda wskazowka jak wlasnie powyzej bardzo cenna.

Z gory wielkie dzieki

i tak jeszcze na szybko:

wedlug tabelki Obywtel winnien zarabiac ok 22-23tys jesli mielibysmy dodac dziecko w aplikacji i szybkie pytanie:

Moja "przyszla zona" dopiero w tym roku kalendarzowym zarabia wlasnie wystarczajaco. czy to bedzie problem ze np w 2010 i poprzednich latach zarabiala mniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzieki, tak tez zrobie.

A generalnie draza temat matki dziecka typu czy opieka nad dzieckiem pozostaje itd zwlaszcza po malzenstwie.?

Nie bede ukrywal ze slub bedzie dla papierow i kazda wskazowka jak wlasnie powyzej bardzo cenna.

Z gory wielkie dzieki

i tak jeszcze na szybko:

wedlug tabelki Obywtel winnien zarabiac ok 22-23tys jesli mielibysmy dodac dziecko w aplikacji i szybkie pytanie:

Moja "przyszla zona" dopiero w tym roku kalendarzowym zarabia wlasnie wystarczajaco. czy to bedzie problem ze np w 2010 i poprzednich latach zarabiala mniej?

Pytania będą na 100% (gdzie są dzieci choćby - piszę z własnego doświadzenia). Co do ślubu dla papierów - zdajesz sobie sprawę że Twojej przyszłej żonie grozi wiezienie, a Tobie utrata GC lub obywatelstwa (na VJ był ostatnio wątek o gościu którego wysłali spowrotem do Włoch po kilkunastu latach zabierając obywatelstwo) ? I że Twoja dziewczyna GC będzie mogła otrzymać najwcześniej ~6 lat po Tobie a Ty wysyłając na nią petycję będziesz na dzień dobry podejrzany bo to próbujesz zrobić to jest najbardziej podstawowy scam ?

Z mojej strony, na dalsze pytania nie odpowiadam, życzę failed interview i deportacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat nie zamierzam skladac petycji na swoja dziewczyne gdyz Ona prwadopodobnie sama wyjdzie za maz za obywatela, chodzilo mi o to gdzie lepiej "podpiac corke"?

Wyobraz sobie ze dla niektorych to jest szansa na papiery wiec swoje zyczenia zachowaj dla siebie.

Wchodzac na to forum czlowiek szuka pomocy i wskazowek zeby wyszlo jak najlepiej a nie cudzych przemyslen.

Wierze ze niejedna osoba byla w mojej sytuacji wiec jesli ktos moglby sie udzielic co w owej sytuacji zrobic, bede wdzieczny.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Glodny jesli ta Amerykanka wie o takim czyms i sie zgadza swiadomie to jedynie nie jest ok z przepisamy ..

bo gorzej jest jak Amerykanka-Amerykanin jest oklamywany ,oszukiwany przed slubem,potem w malzenstwie ze niby jest milosc a chodzi o GC aby..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mowisz Sly. Ona dokladnie wie jaka jest sytuacja i jest chetna pomoc. Na Swoja dziewczyne nie zamierzam skladac zadnej petycji gdyz byloby to oczywiste podejrzenie. Chodzi mi tylko o Nasza corke, gdyz myslalem ze moge sam przebrnac przez caly proces i potem na spokojnie zlozyc petycje na Nia ale okazuje sie ze trzeba od razu wpisac Corke do papierow i martwi mnie fakt czy beda mega drazyc ze corka jest w USA, ze matka Jej tez itd...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...