Skocz do zawartości

Sponsorowanie Rodzina Na Gc


kocyq

Rekomendowane odpowiedzi

A to już pytanie nie do mnie : )) , a do głównych zainteresowanych, jakoś kiedyś ta osoba musiała przecież wjechać... Jeśli oczywiście moja hipoteza jest prawdziwa... Tutaj autorka musiałaby się odnieść do tego, jak wcześniej wspominałem, ale jeśli jest tak, to w takim wypadku - wjeździe nielegalnym, bez wizy to chyba nawet ślub z obywatelem nie pomoże...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jeśli wjechałby legalnie (czyli z inspekcją na granicy) nie ma szans na uzyskanie zielonej karty.

Nielegalny pobyt jest 'przebaczany' tylko i wyłącznie przez ślub z obywatelem.

Nielegalny pobyt jest przebaczany w całej kategorii IR, także rodzicom.

Nielegalny wjazd nie jest przebaczany, to jest cała zabawa która ma niewielkie szanse skończyć się pozytywnie i sporo kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech wyjedzie tak, żeby nie było jej w systemach i wtedy chyba możesz złożyć papiery? Przynajmniej ja tak to rozumiem, że osoba wjechała bez żadnych kontroli, bez wizy, itd., czyt. nielegalnie, chyba że źle to interpretuje to OLUDOMI proszę popraw mnie.

no tak wjechała bez żadnej kontroli ale z tego co wiem to może opóśić USA swobodnie tylko potem później co z petycją kiedyś chyba jednak małe szanse na GC

sporo kosztuje tzw?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...