Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja tez czekałem 8 dni ale powiedziano mi ze od 1 marca każdy dzień mógłbym wybrać.....nic nie musisz wybierać ani ustawiać, wypełnij dane podstawowe czyli imie nazwisko i adres.....reszte możesz podac przez skype, godzine,miejsce i rodzaj wizy doda konsultatnt

żeby umówić spotkanie musi być, wypełniony ds, założone konto i opłata dzień wcześniej zrobiona (nastepnego dnia od opłaty dzwonisz po 12)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem, akty notarialne z mieszkan, dowod rejestracyjny :)))), zaswiadczenia o inwestycjach, z kont, zaswiadczenia z pracy o zatrudnieniu i zarobkach.... ale wszystko w koszulkach zgiete w torbie zeby nie afiszować sie z tym jak inni co mieli po 5 teczek :))) i kladli przed nim....

na infolinii powiedziano mi ze mozna wziac umowe kredytowa (nie mam ale nie bralbym) bo wedlug mnie mozna uciec zeby pracowac na raty hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic nie miałem tłumaczonego.... na infolinii powiedziano mi o tych dokumentach ze moge wziac ale nie musze... i ze konsulowie potrafia poslugiwac sie na tyle polskim jezykiem ze dadza rade:)) poza tym dokumenty , akty notarialne sa z pieczecia panstwowa i ponoc oni wiedza ze to nie moze byc fake dokument, aaaa rowniez na infolinii powiedziano mi ze moge wziac PIT za zeszly rok.... wszystko i tak bylo w torbie nic nie widzial..... o nic nie prosil.... wierzyl mi na slowo... odpowiadaj krotko i zwiezle na pytania jak nie bedzie rozumial, to po angielsku wyjasnij i opisz dokladniej...ja tak robilem...i widzialem ze kilka odpowiedzi zrozumial dopiero po ang....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...