Skocz do zawartości

Wasze Wizyty W Konsulacie W Tym Roku :)


Rekomendowane odpowiedzi

Wiza wielokrotnego przekraczania granicy na 10 lat pozwala Ci podróżować turystycznie przez 10 lat (oczywiście długość każdego pobytu określi urzędnik imigracyjny przy wjeździe).

A wiza (nawet jeśli) wielokrotnego przekraczania granicy na 6 miesięcy pozwala Ci podróżować turystycznie przez 6 miesięcy, więc za dużo się nie nalatasz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tyś
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Cześć,

W dniu dzisiejszym bylismy razem z dziewczyną na rozmowie w ambasadzie USA w Warszawie. Rozmowę mieliśmy wyznaczona na godz. 9.00 przed wejściem pojawiliśmy się ok. 8.30. Na samym początku było sprawdzenie czy jesteśmy na liście,oddanie telefonów na przechowanie,następnie przejscie przez bramkę wykrywajacą metale.

Kolejny punkt to sprawdzenie czy mamy wniosek DS 160 oraz potwierdznie opłaty.

Pózniej stanie w kolejce po numerek - i tu ważna kwestia: niestety nasze zdjęcia były nie czytelne i miła Pani zapytała czy mamy może ich papierową wersję (oczywiscie nie milieśmy i musieliśmy drałować robić nowe zdjęcia) tak więc bierzcie ze sobą zdjęcie.

Po otrzymaniu numerka (podeszliśmy razem),czekaliśmy spokojnie na rozmowę. Przed nami było naście innych osób (z tego co zauważyłem wiekszość odchodziła od okienek bez paszportów,czyli z wizami :),ale pojawiały się również osoby które wizy nie otrzymały).

Do okienka na rozmowę z bardzo sympatycznym Panem konsulem (pozdrawiam :wub: )podeszliśmy wspólnie. Cała rozmowa trwała może max. 5 min.,mieliśmy pytania:

- cel podróży ?

- czy bylismy w USA ?

- na jak długo wyjeżdzamy ?

- gdzie pracujemy ?

- kim jestesmy dla siebie ?

i za dwa dni robocze mamy zgłosić się po odbiór paszportów z wizą turystyczna ważną 10 lat B)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym te zdjecia Wasze były nieczytelne ? na tych wnioskach ? czy to byla sprawa zlego wydruku ? :)

ja juz wiele razy katowałem posty dt zdjec...

ludzie jak sami widzicie [i oceńcie] ze zdjecie jest nieczytelne, zle wydrukowane to po co idziecie do ambasady ? [czy Wy bedac konsulem- dopuscilibyscie takie zdjecie dalej] nie lepiej isc gdzies do jakiegos xero p-ktu zeby wydrukowali to dobrze i profesjonalnie za te 1,5 zł czy tam nie wiem.... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na czym te zdjecia Wasze były nieczytelne ? na tych wnioskach ? czy to byla sprawa zlego wydruku ? :)

ja juz wiele razy katowałem posty dt zdjec...

ludzie jak sami widzicie [i oceńcie] ze zdjecie jest nieczytelne, zle wydrukowane to po co idziecie do ambasady ? [czy Wy bedac konsulem- dopuscilibyscie takie zdjecie dalej] nie lepiej isc gdzies do jakiegos xero p-ktu zeby wydrukowali to dobrze i profesjonalnie za te 1,5 zł czy tam nie wiem.... :)

Hej,

Nasze zdjecia były nieczytelne ale w ich systemie,mimo tego że przy wypełnianiu DS-160 system je zaakceptował i zostało dodane prawidłowo. Pani mi powiedziała,że czasami takie coś się zdarza dlatego lepiej mieć przy sobie zdjęcie. Na wydrukowanym wniosku zdjęcie było ok.

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...