Skocz do zawartości

2 Tygodniowy Wyjazd - Kilka Pytań


Rekomendowane odpowiedzi

Przebukowałem dwa dni po zakupieniu biletów i bezpośrednio od BA, więc prowizji mi nie policzyli. Ale jak za jeden dzień i tak drogo.

Żeby się jeszcze upewnić. Mam komórkę na abonament, więc tylko z niej będę wysyłał smsy/dzwonił, ale zdaję sobie, że może wyjść drogo, tylko, że nie mam wyjścia.

Czyli z mojej polskiej komórki, bedac w stanach dodaję przed numerem amerykańskiej komórki 001 a jak ktoś chce się do mnie na moją polską komórkę dodzwonić z komórki w usa, to dodaje 011 48 i nr mojej komórki, tak?

Przepraszam, że tak łopatologicznie trzeba tłumaczyć, ale wolę się nie rąbnąć a teraz z kolei na jakimś forum podali, że jak dzwonie z amerykanskiej na polsą, to wystarczy 0048 przed numerem podać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 51
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Nic nie dodajesz do swojego numeru telefonu.

Numer Ci się nie zmienia, więc nadal kierunkowy będzie 0048 a nie 001.

Sprawdź sobie na stronie swojego operatora ceny połączeń i smsów u operatorów w USA, z którym współpracuje. Czasem są różnice, więc manualnie będziesz mógł sobie wybrać tego, kto Ci da najkorzystniejszą cenę :)

I lepiej wysyłaj smsy, zamiast dzwonić :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebukowałem dwa dni po zakupieniu biletów i bezpośrednio od BA, więc prowizji mi nie policzyli. Ale jak za jeden dzień i tak drogo.

Żeby się jeszcze upewnić. Mam komórkę na abonament, więc tylko z niej będę wysyłał smsy/dzwonił, ale zdaję sobie, że może wyjść drogo, tylko, że nie mam wyjścia.

Czyli z mojej polskiej komórki, bedac w stanach dodaję przed numerem amerykańskiej komórki 001 a jak ktoś chce się do mnie na moją polską komórkę dodzwonić z komórki w usa, to dodaje 011 48 i nr mojej komórki, tak?

Przepraszam, że tak łopatologicznie trzeba tłumaczyć, ale wolę się nie rąbnąć a teraz z kolei na jakimś forum podali, że jak dzwonie z amerykanskiej na polsą, to wystarczy 0048 przed numerem podać.

No tak .Tylko to będzie bardzo drogie dzwonienie.Używając Polskiej komórki w USA będziesz płacił również za odbieranie połączeń i to bardzo słono.Zadzwoń do operatora w Polsce i dowiedz się o ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie chodzi o to żeby osoba, z którą mam się spotkać mogła się ze swojej komórki dodzwonić na moją, dlatego też chodzi mi o to jaki mam jej numer z kierunkowym podać? Chyba, że jak ja wyślę smsa na numer tej osoby, to ona będzie mogła automatycznie odpowiedzieć?

Jak ja sobie zapisuje nr tej osoby(10 cyfrowy), to rozumiem, że zapisuje go sobie w telefonie tak jak Darek podał, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki bardzo.

A ja sobie przed amerykanską komórką zapisałem 001 i to wszystko tak?

Jeśli chodzi o płacenie za odbieranie połączeń, to ja wiem, bo będąc w UK, czy Hiszpanii stale za to becaluję, także nawet stawek sprawdzać nie będę, wolę zemdleć po powrocie.

No i będe raczej wysyłał smsy, nie lubie zbytnio gadać przez telefon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzieki bardzo.

A ja sobie przed amerykanską komórką zapisałem 001 i to wszystko tak?

Jeśli chodzi o płacenie za odbieranie połączeń, to ja wiem, bo będąc w UK, czy Hiszpanii stale za to becaluję, także nawet stawek sprawdzać nie będę, wolę zemdleć po powrocie.

No i będe raczej wysyłał smsy, nie lubie zbytnio gadać przez telefon.

Tak Ty dzwonisz 001 i nr telefonu w Stanach. ( nie ma znaczenia czy to komórka czy stacjonarny) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ty dzwonisz 001 i nr telefonu w Stanach. ( nie ma znaczenia czy to komórka czy stacjonarny) .

Ja dodam tylko, ze "+" w telefoni komorkowej zastepuje "00", a wiec czy wpisujesz +1 czy 001 to wychodzi to samo :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może głupie pytanie, ale nie bij :)

Dlaczego 001148? Kierunkowy do Polski to przecież 0048.

Więc dlaczego wogóle zadajesz takie głupie pytania i mieszasz człowiekowi ? Kierunkowy do Polski z USA to 01148 więc daj już spokój z bensensownymi pytaniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...