Skocz do zawartości

Moje Zdjęcia Z Nowego Jorku - Zapraszam Do Oglądania


sebastianfrost

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy Jork to miasto, które zawsze mnie pociągało. Jako nastolatek, marzyłem o tym, żeby pojechać tam kiedyś z aparatem.W maju 2010 roku to marzenie wreszcie się spełniło. Niestety, moje założenia co do zdjęć musiałem na miejscu zrewidować. 10 dni jakie przeznaczyłem na pobyt w Nowym Jorku, to zdecydowanie za mało. Było tyle różnych miejsc do zobaczenia, że czasu na tzw. "street photo" było niewiele. Zdjęcia, które macie okazję obejrzeć, powstawały prawie że w biegu. Pomiędzy wjechaniem na Empire State Building a rejsem promem na Staten Island, pomiędzy bieganiem po Central Park a wchodzeniem na schody na Times Square. Nie zawsze był czas, aby dobrze wykadrować, wyczekać moment. Mam nadzieję, że będę miał okazję poprawić te niedoskonałości. LINK DO GALERII

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...
  • 8 miesięcy później...
  • 11 miesięcy później...
  • 3 miesiące później...

Fantastyczne zdjęcia!

Tak jak nie lubię tego miasta, bo poza paroma fajnymi miejscami, to same śmieci, brud i dziadostwo, to dzięki takim zdjęciom wygląda fenomenalnie! :)

Uliczne powiedzonko mówi: z gówna bata nie ukręcisz, a tu proszę...!!! :D

Gratuluję sprawnego oka i poczucia piękna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...