Skocz do zawartości

Kilka Pytań Przed Wyjazdem.


Rekomendowane odpowiedzi

Normalnie jesteście pro :D Dzięki wielkie za pomoc. Martwi mnie już teraz tylko to 35 min na przesiadkę w Detroit :/ . Jeszcze raz dzięki. Jak jeszcze coś mnie będzie męczyć to się odezwę ( a na pewno będzie bo mam już urlop i siedzę w domu i rozkminiam :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

dlatego masz ok ze lecisz Delta w USA-jedna linia lotnicza- bo wrazie czego samolot zaczeka lub tez przebukuja Ci bilet na inny lot ;)

zasada jest taka ze nikt by Ci nie sprzedal biletu jakbys nie mogl zdarzyc ..

jak masz jakies pytania co do Delty to mozesz dzwonic do biura Air France-KLM w Warszawie :)

ps masz to dobrze ze wrazie problemow w Detroit moga Ci dac miejsce w samolocie NorthWest :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mam kolejny mały problem. Mianowicie chodzi o gniazdka i zasilanie :/. Wiem ze będę potrzebował jakiś adapter lub transformator czy coś podobnego. Teraz rozchodzi się dokładnie co będę potrzebował ( biorę laptopa, aparat z dedykowanym akumulatorkiem i telefon ). Stąd moje pytanie czy wystarczy sama przejściówka ( na zasilaczach od laptopa i aparatu jest coś tam napisane " INPUT: ~ 100V-240V 50/60Hz, na ładowarce od telefonu nic nie pisze :) ), czy może będę potrzebował jakiegoś transformatora?

Jak na razie znalazłem coś takiego na allegro:

http://allegro.pl/wtyczka-travel-world-ada...1492566533.html

oraz:

http://allegro.pl/jedziesz-do-usa-transfor...1487253485.html

Czy któreś z tych urządzeń się nada ? ( w moim pięknym mieście jak się o coś takiego pytałem to patrzyli na mnie jakbym nie wiadomo co od nich chciał), a może coś podobnego idzie gdzieś kupić na/przy lotnisku ?

A i jeszcze jedno, czy ma to jakieś znaczenie że biletów nie mam kupionych prosto od przewoźnika tylko poprzez " esky.pl " ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arlen jak kto nie pisze na ladowarce od telefonu?a od kiedy masz ta ladowarke bo te nowsze maja juz takie cos na 110-240 v...wiec moze i Twoja ma takie cos..

kolejna sprawa jak pisze na zasilaczu od laptopa takie cos to bedzie dzialac,aby wez przejsciowke kup za pare zlotych np w sklepie z elektronika lub tez na allegro

nie kupuj transformatora,juz taniej i lepiej wyjdzie jak kupisz ladowarke do komorki w USA :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już znalazłem ten napis na ładowarce ( ciemno szara informacja w ramce 1cm na 1 cm na czarnej ładowarce :D ) też jest 100V-240V ;) . Czyli tylko muszę sobie przejściówkę kupić. Ta z allegro za 12 zł będzie dobra? Bo w moim mieście chyba o czymś takim nie słyszeli :). A co odnośnie tego esky.pl ma to jakieś znaczenie czy coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze znajdz inna przejsciowke sama na USA i Kanade ;) bo ta ma wejscie na USA ale ma tez kilka wejsc :)

nie ma znaczenia gdzie kupujesz bilet ale czy znasz jego restrykcje,co mozesz z tym biletem zrobic,jak zmienic date powrotu i na to zwroc uwage :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok już kupiłem

http://allegro.pl/oryginalna-przejsciowka-...1505112102.html

Mam nadzieje że odpowiednie ;) .

Na dzień dzisiejszy dręczy mnie jeszcze jedno. Mianowicie odnośnie dzwonienia z USA, nie wiem czy opłaca się odpalić roaming (6.05 zł za minute w mixplusie :D ),czy może jest jakaś możliwość kupienia karty sim jakiegoś miejscowego operatora i czy to wyjdzie taniej ( jakby miał ktoś cennik to byłoby super :) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem wlasnie pisac o telefonie i dzwonieniu :D

bo ta przejsciowka jest ok :)

co do telefonu to napewno nie mozesz zrobic tak ze bedziesz miec karte polska w telefonie,kupisz gdzies karte za 5 dol -taki telegrosik i bedziesz dzwonic bo pomyslisz ze zaplacisz 5 dol za 1-2 godz rozmowy ..

Jesli tak zrobisz to licz sie z rachunkiem na dobrych pare zlotych jak nie wiecej.

jak masz tak zrobic to wloz karte sim kupiona w USA lub tez dzwon z budki telefonicznej.

a masz zdjety sim-lock?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Simlocka chyba nie mam telefon był kupiony w salonie Play a chodzi w Plusie wiec chyba nie. A co do kupna karty w USA to właśnie jestem jak najbardziej za , tylko czy to się opłaca? No i nie powiem bo internet w telefonie tez by się przydał ( mapy google :) ), a w plusie można całkowicie o czymś takim zapomnieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...