Skocz do zawartości

Kilka Pytań Przed Wyjazdem.


Rekomendowane odpowiedzi

Wypełnia się formularz cenny i druk I-94.

http://agentlot.com/Info/PL/aspx/Content__...ubMenuId=001003

Druki są roznoszone w samolocie, podczas lotu do USA, a oddaje się je urzędnikowi imigracyjnemu po przylocie. Część druku I-94 zostanie Ci wklejone/wszyte do paszportu (i pamiętaj, żeby go oddać przy wylocie ze Stanów, bo to będzie Twoje poświadczenie, że opuściłeś kraj)

Pamiętaj, żeby wziąć biały druk I-94.

Będą go mieli w Lufthansie.

Niemcy latają bez wiz, więc będą mieli druki innego koloru (chyba zielone), ale Ty masz wziąć biały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 44
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ok. Dzięki wszystkim za pomoc, chyba jestem już całkowicie gotów :D . Ah jeszcze jedno, chyba nie ma żadnych przeciwwskazań aby odkleić numer nadanie paszportu z niego oraz oderwania tej żółtej karteczki informacyjnej wpiętej przy wizie ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK ! Większość drogi już za mną ;) dotarłem do Nowego Jorku ;) teraz tylko 8 godzin oczekiwania na samolot :/. Musze przyznać ze tu na lotnisku to zupełnie inna kultura, nie to co w Polsce czy Frankfurcie :) , dobrze nie opuściłem odprawy a już mnie zagarną jakiś gość i wszędzie oprowadził gdzie musiałem się udać, ogólnie co chwila ktoś się pyta czego szukasz i coś ci trzeba a nie wszystko na własne kopyto :D . Tylko jeszcze jak bym teraz znalazł jakieś miejsce gdzie mogę podładować lapka to by był git to juz tylko na 20 min baterii zostało ;/

Jeszcze raz dzięki wszystkim za pomoc ! Bez was bym pewnie dostał zawału :P. Pozdrowienia z Nowego Jorku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...