Jump to content

Czy Prezydent Barack Obama Zniesie Wizy Jak 27 - 28 Maja Będzie W Polsce ?


lordtomcio

Czy Barack Obama zniesie Wizy jak 27 - 28 maja będzie w Polsce ?  

26 members have voted

  1. 1. Czy Barack Obama zniesie Wizy ?

    • TAK!
      1
    • Nie
      22
    • Nie mam zdania
      3


Recommended Posts

Posted

a moze pytanie powinno byc czy cos wspomni Prezydent o wizach..

oraz czy Kongres ,Senat przeglosuje pewna ustawe i to zrobi do konca 2011 roku.Bo to zalezy od Kongresu i Senatu USA .

Posted

Nie wprowadzi ruchu bezwizowego, bo nie ma takich uprawnień. W najlepszym wypadku może poprzeć niedawną propozycję ustawy złożoną przez kilku polityków z obu skrzydeł. Takie poparcie urzędującego prezydenta może sprawić, że kongres wyjmie ustawę z zamrażarki i jeszcze przed końcem kadencji prezydenta Obamy dojdzie do głosowania.

W każdym razie widzę znów rosną oczekiwania, a sam powiem tylko, że prezydent USA najwyżej coś mruknie o "priorytetowej sprawie" i na tym zakończy się temat wiz, większość amerykańskich parlamentarzystów oraz samych Amerykanów włączenie Polski do programu bezwizowego niewiele interesuje.

Posted

Ktoś kto sformułował wogóle takie pytanie to powinien szybko je usunąć bo to niestety bardzo źle świadczy o jego inteligencji i totalnej niewiedzy na temat uprawnień prezydenta USA. No cóż ,ale jak widać są jeszcze ludzie którzy zupełnie nie wiedzą kto w USA ma uprawnienia do zniesienia wiz :)

Posted

Zawsze podczas wizyty Prezydenta Polski w USA lub Prezydenta USA w Polsce wraca temat zniesienia wiz ponieważ część Polaków takich jak założyciel tego postu jest zupełnie niezorientowanych i nie ma bladego pojęcia jakie uprawnienia ma Prezydent Stanów Zjednoczonych.Tak było ,jest i będzie -niestety.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...